03.12.2015. 12:23
Trešdien Tukuma ledus hallē Latvijas hokeja čempionāta virslīgas spēlē mājinieki «Rīga 99»/«Tukums» uzņēma hokeja klubu «Kurbads». Šāds duelis šajā sezonā notika pirmo reizi, bet intriga tā arī neradās – ar pārliecinošu 15:1 uzvaru svinēja Ogres vienība.

Rezultatīvākais hokejists uzvarētāju sastāvā bija Juris Štāls, kurš izcēlās ar 5 rezultatīvām piespēlēm, bet Gata Gricinska kontā «hat-trick» jeb trīs vārti.

Mājinieku apņemšanos aizvadīt sīvu spēkošanos jau pašā spēles sākumā apslāpēja Gatis Gricinskis un Viktors Jasjonis, kuri pēc skaistām izspēlēm jau pirmajā minūtē panāca divu vārtu pārsvaru.

'); $('#gallery-branding-main-23895').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-23895').after(''); $('#gallery-branding-main-23895').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_23895, 500); } return true; } function addAdImp_23895(slider){ if(slider.atEnd){ $('#ad-impr-counter-23895').html(''); } return false; }

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009