21.09.2013. 17:35

Aizvadītajā mačā «Kurbads» izbraukumā ar 4:3 (1:0, 3:1, 0:2) pārspēja «Rīga»/«Prizma» komandu, sagādājot tai pirmo zaudējumu šosezon.

Līdz spēles 25. minūtei viesiem 3:0 pārsvaru dāvāja Andrejs Kardašs, Andrejs Lavrenovs un Renārs Undelis. Spēles 33. minūtē mājiniekiem vienus vārtus atguva Viktors Lobačevs, bet otrās trešdaļas beigās trīs vārtus pārsvaru «Kurbads» komandai atjaunoja Undelis.

Trešajā trešdaļā līdz tās vidum Roberts Maziņš un Sergejs Pečura panāca cerīgo 3:4, taču atlikušajā laikā «Rīga»/«Prizma» atspēlēties nepaguva.

Citā čempionāta spēlē šodien «Ozolnieki»/«Monarch» uzņem «Zemgale»/LLU komandu.

Kopvērtējuma līderi ar deviņiem punktiem četros mačos ir «Kurbads», «Rīga»/«Prizma» un «Dinamo Juniors» kontā ir pa sešiem punktiem trīs spēlēs, «Ozolnieki»/«Monarch» kontā ir trīs punkti trīs mačos, «Zemgale»/LLU iekrājusi trīs punktus divās cīņās, bet bez punktiem trīs spēlēs sacenšas «Daugavpils».