24.01.2016. 09:12
Jelgavas ledus hallē sestdienas pēcpusdienā norisinājās divu turnīra tabulas kaimiņu divkauja – mājinieki «Zemgale/LLU» uzņēma hokeja klubu «Kurbads», kas ar rezultātu 7:3 spēja pārliecinoši revanšēties par zaudējumu pirms divām dienām.

Lielisku sniegumu viesu rindās vārtos rādīja Uldis Čalpa, atvairot 43 no 46 metieniem.

Līdz ar pirmo iemetienu komandas metās vētrainos uzbrukumos - mājinieki savas izdevības neizmanto, bet kā saka hokejā: «Neiemet tu, iemet tev». Tā arī notika. Asā pretuzbrukumā ar metienu no vārtu priekšas precīzs ir Aleksandrs Macijevskis. Spēle rit kā pa viļņiem, un bīstami uzbrukumi ir pie abu komandu vārtiem.

«Zemgale/LLU» panāk izlīdzinājumu perioda vidusdaļā, kad Mārtiņš Mežulis ar metienu no zilās līnijas pārspēj Uldi Čalpu. «Kurbads» gan šodien izcili realizē savus vārtu momentus un līdz perioda beigām iegūst četru vārtu pārsvaru. Precīzi ir Emīls Potāpovs, Renārs Valters un divreiz Aleksandrs Kerčs.

Otrais periods iesākas ar vairākiem noraidījumiem no HK «Zemgale/LLU» puses, tomēr vietā ir jelgavnieku vārtsargs Toms Konrāds. Vienīgos vārtus otrajā periodā gūst Juris Ziemiņš, samazinot mājinieku deficītu līdz trim ripām. Laukuma stūros spēka spēlē dominē «Kurbads» hokejisti, izpildot ievērojami vairāk spēka paņēmienus.

Trešā perioda sākumdaļā «Zemgale/LLU» tiek pie iespējas spēlēt vairākumā, kas ir lieliskā iespēja vēl samazināt rezultāta starpību. Tomēr notiek pretējais – aizsardzības zonā Artjoms Ogorodņikovs pārtver ripu un izraujas vienatnē pret vārtsargu. Duelī uzvar uzbrucējs – 6:2. Ar šo vārtu guvumu spēles liktenis ir izšķirts. «Kurbads» rindās vārtus vēl gūst Pauls Zvirbulis, bet jelgavniekiem ar precīzu raidījumu atzīmējas Māris Miezis.

HK «Zemgale/LLU» - HK «Kurbads» 3:7

Metieni pa vārtiem: 46:36

Spēka paņēmieni: 7:19

Iemetieni: 40:44

Soda minūtes: 12:22

Par mača labākajiem spēlētājiem tiek atzīti abi vārtu vīri – Toms Konrāds un Uldis Čalpa, kurš šodien komandu vairākkārt glāba no vārtu zaudējumiem.

Trešdien HK «Kurbads» Vidzemes ledus hallē pl. 19.30 būs ļoti atbildīga spēle pret turnīra vicelīderiem HK «Liepāja».

Latvijas virslīgas turnīra tabulā «Mogo» ir 49 punkti 22 mačos, bet par punktu mazāk ieguvusi līdzšinējā līdere «Liepāja», kas gan arī aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Vadību liepājnieki varēs atgūt nākamajā trešdienā, kad viesosies pie «Kurbada».

«Kurbads» ar 42 punktiem 21 spēlē saglabā trešo vietu, kamēr «Zemgale»/LLU no viņiem tagad atpaliek par sešiem punktiem, taču viņiem arī par divām spēlēm mazāk.

33 punktus izcīnījusi «Prizma», sestajā vietā ar sešiem punktiem ir «Rīga 99»/«Tukums», bet «Rīga» tikusi pie pieciem punktiem, jo 23 spēlēs ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa