17.09.2014. 22:11
Latvijas Virslīgā šodien tika aizvadīti divi mači. "Kurbads" ar 6:5 uzvarēja "Mogo", savukārt "Zemgale/LLU" ar 8:2 sakāva "HASC Jūrmalu".

"Mogo" un "Kurbada" cīņu veiksmīgāk sāka Ogres kluba hokejisti. Edgars Adamovičs un Renārs Valters realizēja skaitlisko vairākumu, bet Aleksandrs Macijevskis pievienoja vēl vienu ripu, un "Kurbads" pēc pirmā perioda bija vadībā ar 3:1.

"Kurbada" pārsvars turpināja augt līdz trešā perioda sākumam, kad Macijevskis lielajā skaitliskajā vairākumā panāca 6:2. Mačs tomēr ne tuvu nebija beidzies. "Mogo" nepilnu divu minūšu spēles beigās guva trīs vārtus, tomēr pilnībā atspēlēties nespēja – 5:6.

"Kurbada" labā pa trijiem punktiem guva Macijevskis (2+1) un Valters (1+2), bet "Mogo" rindās pa diviem vārtiem iemeta Sergejs Durdins un Elviss Želubovskis. Trīs piespēles "Mogo" spēlējošā trenera Oļega Sorokina kontā.

Citā mačā "Zemgale/LLU" ar 8:2 uzvarēja "Jūrmalu". Pēc pirmā perioda rezultāts vēl bija neizšķirts (1:1), bet otrajā trešdaļā "Zemgales/LLU" hokejisti guva piecus vārtus. Pa trijiem punktiem Olafa Aploka (1+2), Riharda Remiņa (0+3) un Jura Ziemiņa (0+3) rēķinā. Abus "Jūrmalas HASC" vārtus guva Edgars Lipsbergs.

"Mogo" - "Kurbads" 5:6 (1:3, 1:2, 3:1)Vārti: 2:13 Adamovičs (Hartmanis, vair.) 0:1, 3:45 Želubovskis (Cinks, Tjoluškins) 1:1, 15:29 Macijevskis (D.Straupe) 1:2, 19:36 Valters (Undelis, Macijevskis, vair.) 1:3, 27:15 Hartmanis (Valters) 1:4, 38:00 Durdins (Sorokins, Maslovskis, vair.) 2:4, 38:28 Bisenieks 2:5, 40:41 Macijevskis (Valters, Laviņš, vair.) 2:6, 55:46 Želubovskis (Sorokins, vair.) 3:6, 57:08 Maslovskis (Šancovojs) 4:6, 57:25 Durdins (Cinks, Sorokins) 5:6.Soda minūtes: 14:14.Vārtsargi: Henrijs Ančs – Dmitrijs Žabotinskis.

"Zemgale/LLU" - "HASC Jūrmala" 8:2 (1:1, 5:1, 2:0)Vārti: 4:11 E.Lipsbergs (Jākobsons, Šišļaņņikovs) 0:1, 13:37 Aploks (Remiņš, Upenieks) 1:1, 20:45 Lavrovs (Aploks, Remiņš) 2:1, 30:10 Mežulis (Aploks, Remiņš) 3:1, 31:48 E.Lipsbergs (Jākobsons) 3:2, 32:49 Batraks (Ziemiņš, Bullītis) 4:2, 36:02 Bullītis (Mežulis, Ziemiņš) 5:2, 39:14 Batraks (Ziemiņš, Grauds) 6:2, 48:57 Miezis (Kurņigins, Āboliņš) 7:2, 54:01 Grīnbergs (Riekstiņš, Freimanis) 8:2.Soda minūtes: 16:18.Vārtsargi: Toms Konrāds – Guntars Reiss (Maksims Furss – no 39:14).