09.01.2016. 19:13
Sestdien, 9. janvārī Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā tika aizvadītas trīs regulārās sezonas spēles. HK „Kurbads” ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār HK „Mogo”, HK „Prizma” viesos ar 6:0 apspēlēja HS „Rīga” un HK „Zemgale/LLU” ar 13:1 uzveica HS „Rīga99/HK Tukums” apvienoto komandu.

Dienas centrālajā spēlē HK „Kurbads” Ogrē uzņēma turnīra tabulā otrajā vietā esošos HK „Mogo” hokejistus. Pirmās trešdaļas otrajā minūtē noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju saņēma HK „Mogo” aizsargs Rolands Gritāns, un Gatim Grinciskim izdevās izmantot skaitlisko vairākumu, izvirzot mājiniekus vadībā. Perioda beigās „Mogo” hokejisti saņēma 2 minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva neievērošanu, un šoreiz vairākumu izmantoja Juris Štāls, panākot 2:0 „Kurbads” labā. Otrās trešdaļas vidū Toms Hartmanis trešo reizi pārspēja „Mogo” vārtsargu Renāru Kazanovu. Trešā perioda piektajā minūtē uz „Mogo” vārtiem tika nozīmēts soda metiens. Vietu „Mogo” vārtos ieņēma Henrijs Ančs, kurš guva virsroku duelī ar Rihardu Remiņu, bet pēc soda metiena vārtos atgriezās Kazanovs. Mača beigās Valentīns Feoktistovs guva „Mogo” vienīgos vārtus un HK „Kurbads” svinēja uzvaru ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pār Latvijas čempioniem.

Otrajā dienas spēlē HK „Prizma” viesos ar 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) pārliecinoši apspēlēja hokeja skolu „Rīga”. Divus vārtus guva Miķelis Freimanis, turklāt vieni no tiem bija pirmā perioda beigās, kad tika salauzta „Rīgas” pretestība. 1+1 šajā spēlē nopelnīja Vitālijs Hvorostiņins, Sergejs Piskunovs un Kristaps Riekstiņš, vieni vārti Valtera Apfelbauma kontā. Otro sauso spēli šosezon aizvadīja Edgars Lūsiņš, kurš „Prizmas” rindās tika atzīts par labāko spēlētāju, savukārt HS „Rīga” šis gods tika Bruno Bakanovam.

Dienas pēdējā spēlē HK „Zemgale/LLU” viesos ar 13:1 (2:0, 6:0, 5:1) pārliecinoši uzveica HS „Rīga99/HK Tukums” apvienoto komandu. Uzvarētāju rindās par rezultatīvāko spēlētāju ar 4 (2+2) rezultativitātes punktiem kļuva Artūrs Batraks. Divi vārti šajā spēlē Olafam Aplokam, Jurim Ziemiņam, Tomam Tauriņam, vienu reizi precīzi bija Artūrs Āboliņš, Kristaps Millers, Rihards Grigors, Jānis Bullītis un Jorens Grauds. Jāatzīmē, ka visi jelgavnieku laukuma spēlētāji guva vismaz vienu rezultativitātes punktu. HS „Rīga99/HK Tukums” rindās goda vārti Domenika Daniela Ķirša kontā.

Nākamā Virslīgas spēle paredzēta 12. janvārī, kad HK „Prizma” uzņems HK „Kurbads”. Tajā pašā dienā atbildes pusfinālspēli „Optibet Sporta bārs” Latvijas kausā „Inbox.lv” ledus hallē aizvadīs HK „Mogo” un HK „Zemgale/LLU” komandas.

Vārti: 9:30 Riekstiņš (Kļujevskis) 0:1, 18:42 Apfelbaums (Kļujevskis, Riekstiņš) 0:2, 18:46 Freimanis (Grīnbergs, Škuratovs) 0:3, 32:25 Piskunovs (Hvorostiņins, Fiļimonovs) 0:4, 38:33 Freimanis (Baburins, Ķepals) 0:5, 52:22 Hvorostiņins (Fiļimonovs, Piskunovs) 0:6Soda minūtes: 8:14Vārtsargi: Denijs Romanovskis – Edgars LūsiņšLabākie spēlētāji: Bruno Bakanovs - Edgars Lūsiņš

Vārti: 3:58 Gricinskis (Zeltiņš, Bluks) 1:0, 19:04 Štāls (Zvirbulis) 2:0, 33:24 Hartmanis (Zvirbulis, Štāls) 3:0, 59:13 Feoktistovs (Durdins, M. Lipsbergs) 3:1Soda minūtes: 18:14Vārtsargi: Andis Znatnajs – Renārs KazanovsLabākie spēlētāji: Andis Znatnajs - Sergejs Durdins

Vārti: 10:59 Tauriņš (Namiķis, Jansons) 0:1, 15:30 Millers (Nomanovs, Vilkoits) 0:2, 29:40 Grigors (Kurņigins, Jansons) 0:3, 30:05 Tauriņš (Namiķis) 0:4, 31:27 Grauds (Āboliņš, Vilkoits) 0:5, 32:31 Ziemiņš (Jansons, Aploks) 0:6, 32:55 Āboliņš (Batraks, Kurņigins) 0:7, 37:09 Aploks (Zolmanis) 0:8, 48:25 Ziemiņš (Millers) 0:9, 49:56 Ķirsis (Žuļevs, Cipurss) 1:9, 51:36 Batraks (Āboliņš, Kamoliņš) 1:10, 55:51 Bullītis (Batraks, Gelažis) 1:11, 59:32 Aploks (Ziemiņš, Zolmanis) 1:12, 59:47 Batraks (Kurņigins) 1:13Soda minūtes: 10:6Vārtsargi: Nomunds Borskovičs – Nikolajs ŽurkovsLabākie spēlētāji:Toms Opelts - Toms Tauriņš

7. HS Rīga 20 1 0 2 17 37-111 5

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048