13.07.2015. 17:22
Bijušais Latvijas čempiones futbolā Ventspils aizsargs Antons Kurakins panācis vienošanos ar Skotijas premjerlīgas klubu Hamiltonas Academical, vēsta vienība."Klubam uz diviem gadiem pievienojies 25 gadus vecais kreisās...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Klubam uz diviem gadiem pievienojies 25 gadus vecais kreisās malas aizsargs Antons Kurakins no Latvijas," rakstīts kluba sociālās vietnes Twitter oficiālajā profilā.

Ar 38 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem Academical sezonu noslēdza septītajā vietā.

Lai gan gadsimta sākumā klubam radās finansiālas problēmas, kā dēļ tas tika pazemināts uz trešo divīziju, tomēr 2008.gadā vienība atgriezās premjerlīgā. Tomēr pēc trim gadiem komanda spēcīgāko Skotijas klubu sabiedrībā vietu zaudēja.

Pērn Academical atgriešanos premjerlīgā izcīnīja vien pārspēļu fināla atbildes mača pēcspēles 11 metru sitienu sērijā.

Kā zināms, Kurakins jūnija beigās aizvadīja pēdējo spēli Ventspils vienībā, atvadoties no tās ar neizšķirtu 1:1 pret Rīgas Skonto.

Aizsargs Ventspils vienībai pievienojās 2011.gadā, kad kopā ar komandu kļuva par Latvijas čempioniem. Divus un trīs gadus vēlāk klubs atkārtoja savu panākumu, bet aizpērn kļuva arī par Latvijas kausa ieguvējiem. Tāpat Kurakins kopā ar Latvijas izlasi pērn izcīnīja Baltijas kausu.

Latvijas čempionātā Ventspils sastāvā Kurakins aizvadījis 123 mačus, kuru laikā izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem. Savukārt Eirokausos bijušais ventspilnieks aizvadījis desmit cīņas, gūstos vienus vārtus.

Šosezon Latvijas SMScredit.lv Virslīgas turnīrā aizsargs aizvadīja 11 spēles, kurās laukumā bija visu mača laiku.

Pirms pievienošanās Ventspilij pašlaik 25 gadus vecais Kurakins spēlēja Rēzeknes Blāzmā, kā arī dažādos klubos Skotijā.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties