25.01.2016. 00:13
Latvijas izlases futbolists Antons Kurakins aizvadījis spēli Skotijas Premjerlīgā, palīdzot „Hamilton” nospēlēt neizšķirti pret „Heart of Midlothian”.

Antons Kurakins atkal bija iekļauts „Hamilton” sākumsastāvā un šodien centās reabilitēties par iepriekšējās nedēļas katastofu, kad viņa komanda piedzīvoja zaudējumu „Celtic”, ielaižot astoņus vārtus.

Šodienas mačā pret Premjerlīgas trešās vietas īpašnieci „Hearts” Kurakina komanda pirmā puslaika izskaņā nokļuva vairākumā, taču radušos apstākļus nespēja izmantot un vārtus neguva. Mača 87. minūtē noraidījumu nopelnīja arī „Hamilton” spēlētājs, bet beigās tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0.

„Hamilton” nav izcīnījusi uzvaru jau deviņās Premjerlīgas spēlēs un ieņem desmito vietu 12 komandu konkurencē, turklāt tikai par punktu apsteidz tuvāko sekotāju „Kilmarnock”.

Savukārt Pāvels Šteinbors joprojām bija „Nea Salamis” rezervē Kipras čempionātā, kur viņa komanda spēlēja neizšķirti 0:0 pret čempionāta līderi „AEK Larnaca”, lai arī jau kopš 27. minūtes atradās vairākumā. „Nea Salamis” nav zaudējusi jau trīs spēlēs pēc kārtas un ieņem sesto vietu kopvērtējumā.

Vācijas Oberlīgā savu karjeru turpinās nu jau bijušais "Metta/LU" aizsargs Aleksejs Giļničs, kurš pievienojies "Askania" vienībai. Šī komanda spēlē "NOFV Oberliga" dienvidu divīzijā (Vācijas futbola sistēmā šī līga ir piektajā līmenī) un 16 komandu konkurencē pagaidām ieņem 12. vietu. 22 gadus vecais Giļničs iepriekš jau spēlējis Zviedrijas un Itālijās zemākajās līgās, bet pagājušajā sezonā piedalījās 23 "Metta//LU" Virslīgas spēlēs.

Izmantotie resursi:BBC Sport - Hamilton 0-0 Heart of MidlothianInternationale Erfahrung für Askania - FuPa