23.12.2013. 23:28
Bijušais F1 pilots Deivids Kulthards uzskata, ka 2014. gada sezonā "Ferrari" komandas līderis būs Fernando Alonso, nevis Kimi Raikonens, lai gan daudzi šos braucējus uzskata par līdzvērtīgiem.

2007. gadā Raikonens tieši "Ferrari" komandas sastāvā izcīnīja savu līdz šim vienīgo F1 titulu, taču vēlāk divas F1 sezonas izlaida, bet pēdējos divus gadus pavadīja "Lotus" sastāvā. Alonso "Ferrari" rindās brauc kopš 2010. gada, taču šajā komandā vēl nevienu titulu nav izcīnījis.

"Es domāju, ka sezonā kopumā, Alonso Raikonenam būs neuzveicams," intervijā BBC stāsta Kulthards. "Kā Alonso reaģēs uz situācijām, kad Raikonens būs ātrāks? Mēs jau esam redzējuši, ka dažkārt Felipe Masa ir pārspējis viņu kvalifikācijā, taču Alonso ar to spēja samierināties."

"Iespējams, Alonso spēja justies komfortablāk. jo zināja, ka viņš ir labāks braucējs sacīkstēs, taču bija arī tādas sacensības, kad komanda Masu varēja dabūt nost no ceļa laicīgāk, bet dažkārt pat neizdarīja to vispār. Neesam dzirdējuši visas radio sarunas, taču šķita, ka Alonso ar šādām situācijām tiek galā bez problēmām."

Kulthards tikmēr pieļauj, ka bijušas situācijas, kad Alonso šajā gadā dažbrīd bijis tuvu tam, lai aizietu no "Ferrari".

"Panākumi, ko demonstrēja "Red Bull" komanda, radīja nestabilu situāciju "Ferrari" iekšienē un bija periods, kad attiecības starp Alonso un komandu bija nepatīkamas," viņš saka. "Es nevaru pateikt pilnīgi droši, taču domāju, ka ziņām par to, ka viņa menedžments lūkojās citu komandu virzienā, nav bez pamata."

"Ferrari" rūpnīca izteikusi gatavību uzdāvināt pilnīgi jaunu "LaFerrari" superauto Raikonenam vai Alonso, ja kāds no viņiem 2014. gadā kļūs par F1 čempionu.

Izmantotie resursi:crash.netINAUTONEWSKapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties