18.02.2015. 15:23
Latvijas basketbola klubi trešdien, 18. februārī, ar divām uzvarām noslēdza Baltijas Sieviešu basketbola līgas izbraukuma spēles Baltkrievijā. "TTT Rīga" spēlētājas (7-0) Grodņā pārspēja "Olimpia" vienību un nodrošināja pirmo vietu regulārās sezonas kopvērtējumā. "RSU/Merks" (3-4) Minskā apspēlēja "Horizont-2" komandu, summā paliekot ceturtajā vietā.

Pirms nedēļas Rīgā izcīnītā uzvara ar 46 punktu pārsvaru tuvināja Aigara Neripa un Jāņa Nešpora komandu pirmajai vietai grupas turnīra kopvērtējumā. Trešdien TTT turpināja uzvaru gājienu, pēc spraigas cīņas izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas.

Mājinieces savā laukumā spēlēja disciplinēti, kļūdījās tikai deviņas reizes un pēc nospēlētas pusstundas zaudēja tikai ar divu punktu starpību – 48:50. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā Anda Eibele, Rūta Veidere un Ieva Krastiņa iemeta sešus punktus pēc kārtas, panākot 48:56 TTT labā. Pretinieces atbildēja ar izrāvienu 7:0, trīsdesmit sestajā minūtē samazinot starpību līdz minimumam – 55:56.

TTT pēdējās četrās minūtēs veica izrāvienu 0:11. Pēc vairākām nesekmīgām uzbrukumu apmaiņām Rūta Veidere no Andas Eibeles piespēlēm guva piecus punktus pēc kārtas – 55:61. Ieva Krastiņa pēdējā minūtē guva divus punktus ar sodu, savukārt Kate Krēsliņa iemeta 3 no 4 soda metieniem.

Olimpia – TTT Rīga 55:67 (16:17, 13:11, 19:22, 7:17)TTT Rīga: Kūlīte 16 (2p 5/7, 3p 0/2, 1p 6/6; 22ab, 3rp, 2bm), Veidere 15 (8ab, 5ip), Krastiņa 14 (7ab), Eibele 10 (7ab, 6rp), Krēsliņa 10 (4ab, 5ip), Celmiņa 2 (5ab), Puriņa, Buša, Štolce.

Horizont-2 RCOR – RSU/Merks 58:67 (9:18, 12:19, 15:20, 22:10)RSU/Merks: Aizsila 19 (4ab, 7rp), Tomsone 16 (8ab), Eglīte 15 (13ab, 5rp), Kalniņa 9, Gulbe 8 (8ab, 4rp), Gūtmane (5ab), Puļļa, Vorma.