09.08.2014. 23:15
Šodien jau devīto reizi norisinājās Kuldīgas pusmaratons, kurā startēja teju pusotrs tūkstotis gargabalnieku. Par galvenās distances uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Serjogins un Anita Kažemāka.

Pusmaratona (21,097 km) uzvarētājs D.Serjogins finišēja ar rezultātu 01:10:28 h. Godpilno 2. vietu ar rezultātu 01:11:15 h ieguva kuldīdznieks Kristaps Bērziņš. 3. vieta pusmaratonā – Rolandam Kaimiņam, kura rezultāts 01:11:38 h.

Sievietēm ātrākā Kuldīgas pusmaratona distancē bija A.Kažemāka, kuras skriešanas laiks – 01:20:05 h. 2. vieta Jolantai Liepiņai (01:21:07 h), bet 3. vieta Lienei Bernsonei (01:27:08 h).

NIKE skrējienā (10,5 km) ātrākie bija Jeļena Ābele 00:38:43 h un Jānis Girgensons (00:34:01 h).

5,27 km garajā tautas skrējienā uzvarēja Līga Jansone (00:19:55 h) un Andris Jubelis (00:16:48 h),

Kopumā devītajā Kuldīgas pusmaratonā piedalījās 1439 dalībnieki. Pusmaratonā uz starta stājās – 455 sportisti, NIKE skrējienā – 338, tautas skrējienā – 289, bet SEB bērnu skrējienā – 357.

Kuldīgas pusmaratons reizē bija arī skriešanas seriāla "Skrien Latvija" 5. posms. Šobrīd "Skrien Latvija" ir aizvadīti jau pieci no septiņiem posmiem.

Sacensības organizēja Kuldīgas novada pašvaldība un Kuldīgas novada sporta skola.