13.12.2013. 21:26
Kontinentālās hokeja līgas turnīrā zaudējumus piedzīvojušas Artūra Kuldas un Miķeļa Rēdliha pārstāvētās komandas, kuras piekāpās attiecīgi "Severstaļ" un "Ņeftehimik". Kulda ar punktiem neizcēlās, savukārt Rēdlihs mačā nepiedalījās.

Ufas „Salavat Julaev” izbraukumā cīnījās ar „Severstaļ” vienību un, lai arī gandrīz atspēlējās no 1:4, piedzīvoja zaudējumu ar 3:5. Artūrs Kulda Ufas komandas sastāvā nospēlēja 14 ar pusi minūtes, kuru laikā bloķēja divus pretinieku metienus un pielietoja divus spēka paņēmienus.

„Salavat Julaev” gan tik un tā saglabā ceturto vietu Austrumu konferencē, kamēr „Severstaļ” turpina cīnīties par iekļūšanu play-off zonā Rietumos.

Zaudējumu piedzīvoja arī Miķeļa Rēdliha „Lokomotiv”, kura mājās izlaida no rokām uzvaru pret „Ņeftehimik”. Pats Rēdlihs šīs spēles pieteikumā gan nebija atrodams, taču „Lokomotiv” vēl trešā perioda sākumā bija vadībā ar 2:1, tiesa, atlikušajā laikā ielaida trīs vārtus un zaudēja 2:4. „Ņeftehimik” arī pārtraukusi savu triju izbraukuma spēļu sauso sēriju.

Savukārt Oskara Bārtuļa pārstāvētais "Donbass" mājās iemetis piecas ripas "Vitjaz" vārtos un svinējis uzvaru ar 5:3. Latviešu aizsargs līdzīgi kā Miķelis Rēdlihs šajā mačā nepiedalījās. Uzvaru guvusi arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa Maskavas "Dynamo", kura ar 4:2 pieveica Minskas komandu.

Par nelielu pārsteigumu parūpējusies "Sibirj", kura viesos ar 4:3 pieveica vienu no Austrumu līderēm, Kazahstānas "Barys", savukārt Maskavas CSKA mājās cietusi sakāvi no Rietumu pastarītes "Slovan" rokām (4:5).