26.01.2015. 18:18
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā šodien Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas "Salavat Yulaev" savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Artūrs Kulda nospēlēja 16 minūtes un 14 sekundes, izdarīja divus metienus, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus un nopelnīja divas soda minūtes. Latvijas izlases aizsargs šosezon 35 mačos ir guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 28 soda minūtes.

Pirmajās 40 minūtēs Deniss Tolpeko un Anti Pilstrēms izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:0. Lai gan trešajā periodā jau 30. sekundē Dmitrijs Kaļiņins samazināja rezultāta starpību, trešdaļas 12. minūtē Aleksandrs Mereskins atjaunoja Ufai divu vārtu pārsvaru.

Šovakar, plkst. 18.00 sākās šīsdienas otrais mačs, kurā Georgija Pujaca pārstāvētais Ņižņekamskas "Neftekhimik" savā laukumā uzņem Čeļabinskas "Traktor" komandu.

"Salavat Yulaev" komanda ar 77 punktiem 50 mačos nostiprinājās KHL Austrumu konferences kopvērtējuma piektajā vietā.

Izmantotie resursi:khl.ru

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161