04.09.2014. 19:56
Zaudējot vārtus līdz ar beigu signālu, ar neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jauno sezonu ceturtdien sāka Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» vienība, kas ar 4:5 izbraukumā piekāpās Kazahstānas vienībai Astanas «Baris».

• Tālo Austrumu duelī uzvar Habarovskas «Amur» šodien

Pie rezultāta 4:4 «Baris» hokejisti prata izraut uzvaru, kad mirkli pirms mača beigu sirēnas precīzi meta Naidžels Douss, kurš šajā spēlē izcēlās ar «hat-trick» jeb trīs vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Brīdī, kad tika zaudēti vārti spēles 59. minūtes 59. sekundē, laukumā atradās arī Latvijas aizsargs.

Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 55 sekundes (ilgākais laiks komandā), kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un lika lietā divus spēka paņēmienus.

Jau cīņas 8. minūtē «Salavat Julajev» nonāca iedzinēju lomā ar 0:3, bet turpinājumā spēja atspēlēties un pēc somu uzbrucēja Anti Pilstrēma trīs precīziem metieniem pat izvirzīties vadībā. Neveiksme cīņas galotnē Ufas vienībai liedza izcīnīt punktus.

Dinas pirmajā mačā Habarovskas «Amur» hokejisti ar rezultātu 5:4 uzveica Vladivostokas «Admiral».

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA