05.05.2014. 10:36
Rietumu hokeja līgas (WHL) izslēgšanas spēļu finālsērijas otrajā spēlē Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Edmontonas "Oil Kings" ar rezultātu 1:3 atzina Portlendas "Winterhawks" pārākumu, sērijā nonākot iedzinējos jau ar 0-2.

Pirmajā mačā Portlendā edmontonieši piedzīvoja zaudējumu ar 2:5, bet naktī uz pirmdienu piedzīvoja vēl vienu neveiksmi. Pēc divām trešdaļām "Winterhawks" atradās vadībā jau ar 3:0, un sešas ar pusi minūtes pirms spēles beigām gūtie "Oil Kings" vārti bija tikai plāksteris uz brūces.

Zaudējums ar 1:3 un sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts nu jau kļuvis 2-0 par labu Portlendas komandai.

Uzbrucējs Edgars Kulda punktus neguva, arī pie soda minūtēm netika, bet sakrāja negatīvu lietderības koeficientu (-1), jo laukumā atradās jau pirmo vārtu zaudēšanas brīdī.

Nākamās divas spēles norisināsies Edmontonā 6. un 7. maijā.