08.09.2014. 18:38
KHL regulārā čempionāta spēlēs šodien zaudējumus piedzīvoja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda un Vladivostokas "Admiral", kurā par aizsargu treneri strādā Andrejs Maticins.

"Salavat Julajev" hokejisti savā laukumā ar 3:5 piekāpās Habarovskas "Amur" komandai, lai gan trešā perioda pirmajās 13 minūtēs prata no 0:3 panākt 3:3. Artūrs Kulda laukumā pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Latvijas izlases aizsargs izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja trīs pretinieku metienus.

Citā spēlē "Admiral" komanda, kurā strādā Andrejs Maticins, viesos ar 0:4 kapitulēja Astanas "Baris", kuras rindās ar hat-trick izcēlās Konstantīns Rudenko.

Ufas komandai šis bija jau otrais zaudējums sezonas pirmajās trīs spēlēs, kas Austrumu konferences kopvērtējumā pašlaik dod 8. vietu, bet "Admiral" trīs spēlēs piunktus nav izcīnījuši, ieņemot pēdējo, 14. vietu.

Šī vakara KHL spēlēs no Latvijas hokejistiem laukumā dosies arī Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, bet Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" viesosies pie Rīgas "Dinamo".

Izmantotie resursi:khl.ru