29.01.2014. 16:42

• Kuldam rezultatīva piespēle, «Donbass» uzvar «Lokomotiv» 2014. g. 27. janvāris
  • Kulda palīdz «Salavat Julajev» izcīnīt «sauso» uzvaru 2014. g. 23. janvāris
  • Kuldas un Bārtuļa komandām zaudējumi KHL spēlēs 2014. g. 16. janvāris

Aizvadītajā cīņā Ufas hokejisti ar rezultātu 1:3 piekāpās līgas pastarītei Novokuzņeckas «Metallurg».

25 gadus vecais Kulda rezultatīvu piespēli veica trešās trešdaļas izskaņā, kad Dmitrijs Makarovs samazināja pārsvaru līdz minimumam - 1:2.

Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienus un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Jevgeņijs Lapenkovs, bet vēl reizi precīzs izrādījās Sergejs Jemeļins.

Šīs sezonas 39 KHL cīņās Kulda atzīmējies ar vienu precīzu metienu, 8 rezultatīvām piespēlēm un 40 soda minūtēm.

KHL Austrumu zonas kopvērtējumā «Salavat Julajev» ar 86 punktiem 50 mačos ieņem piekto vietu, bet «Metallurg» ar 47 punktiem atrodas 13.pozīcijā.