17.01.2013. 20:46

Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētā Novosibirskas Sibirj komanda izbraukumā ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo.

Kulda rezultatīvi asistēja komandas trešo vārtu guvumā, kad pēc viņa piespēles ar metienu tukšos pretinieku vārtos 3:1 panāca zviedrs Jonass Enlunds. Tobrīd abas komandas spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem, jo mājinieki izcieta divu minūšu noraidījumu, tāpēc vārti klasificēti kā gūti vairākumā. Šie vārti tika gūti 32 sekundes pirms cīņas beigām.

Latvijas izlases aizsargs darbojās savas komandas otrajā maiņā un nospēlēja 15 minūtes un 38 sekundes, otrajā un trešajā trešdaļā izpelnoties pa vienam divu minūšu noraidījumam, kā arī veicot trīs metienus pa vārtiem. Šīs sezonas 41 spēlē Kulda guvis septiņus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Piecu uzvaru sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ceturtdien pārtrauca latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas Ak Bars komanda, kas ar 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) izbraukumā zaudēja Čeļabinskas Traktor vienībai.

Dārziņš maču aizvadīja savas komandas trešajā maiņā, uz ledus pavadot 13 minūtes un 17 sekundes. Sev atvēlētājā laikā latvietis statistikā ne ar ko neizcēlās.

Cīņas gaitā viesi divreiz izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, tomēr vadību tā arī nespēja nosargāt. Mājinieku rindās uzvaras vārtus trešās trešdaļas vidū guva Petri Kontiola. Pēdējās 14 spēlēs Ak Bars komandai šis bija tikai trešais zaudējums.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Aināra Podziņa pārstāvētā Čehovas Vitjaz komanda, kas ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienos piekāpās Habarovskas Amur vienībai.

Podziņš šo maču aizvadīja savas komandas otrajā maiņā, uz ledus pavadot 12 minūtes un piecas sekundes. Uzbrucēja kontā viens nesekmīgs metiens pa vārtiem.

Amur vienības labā pamatlaikā abus vārtus guva Jevgēņijs Orlovs, otro reizi izceļoties vien 19 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām un panākot 2:2.

Austrumu konferences kopvērtējumā Ak Bars ar 86 punktiem 42 spēlēs atrodas trešajā vietā, bet Sibirj ar 68 punktiem 42 mačos ir piektie. Savukārt Rietumu konferencē Vitjaz ar 46 punktiem 42 mačos pakāpās uz 12.vietu, par punktu apsteidzot Latvijas klubu Rīgas Dinamo.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230