12.04.2014. 12:47
Rietumu hokeja līgā (WHL) Austrumu konferences pusfināla sērijas mačā Edgara Kuldas pārstāvētā Edmontonas "Oil Kings" ar 5:1 sakāva Riharda Bukarta Brendonas "Wheat Kings", iekļūstot konferences finālā.

WHL pusfināla sērijā starp "Oil Kings" un "Wheat Kings" īstena cīņa izpalika arī ceturtajā spēlē - Edmontonas komanda svinēja drošu uzvaru ar rezultātu 5:1. Kulda asistēja komandas otro vārtu guvumā pirmās trešdaļas 18. minūtē. Edgaram arī pozitīvs lietderības koeficients (+1). Bukartam zaudētāju rindās pie punktiem tikt neizdevās, bet lietderības koeficients sliktākais komandā (-3).

Austrumu konferences finālsērijā "Oil Kings" tiksies ar Kūtenejas "Ice" un Medisīnas "Hat Tigers" dueļa uzvarētāju. Pagaidām 3-1 "Ice" labā.

Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) Ņikitas Jevpalova pārstāvētais klubs Blenvilas-Buābriānas "Armada" ar rezultātu 3:4 pagarinājumā atzina Rimuski "Oceanic" pārākumu. Jevpalovam punktus gūt neizdevās, divas soda minūtes, viens spēka paņēmiens, uzvarēti divi no četriem iemetieniem un negatīvs lietderības koeficients (-1). Ceturtdaļfināla sērijā rezultāts nu kļuvis 3-2 "Oceanic" labā.

Citā sērijā Georgs Golovkovs un Dramondvilas "Voltigeurs" ar 2:5 atzina Valdoras "Foreurs" pārākumu, piedzīvojot trešo neveiksmi piecos mačos. Golovkovam septiņi uzvarēti iemetieni no 13, bet punktus gūt neizdevās un lietderības koeficients neitrāls.

Ziemeļamerikas Hokeja līgā (NAHL) "Wichita Falls Wildcats" ar Kristapu Bazeviču ierindā mājās ar 2:3 atzina "Amarillo Bulls" pārākumu, sērijā zaudējot ar 0-3. 19 gadus vecais latviešu aizsargs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, taču pie punktiem un soda minūtēm netika, arī lietderības koeficients palika neitrāls.