07.04.2014. 19:12
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā pirmdien izcēlās Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot «Salavat Julajev» vienībai sērijas trešajā mačā ar 4:0 savā laukumā pieveikt Magņitogorskas «Metallurg».

• Rēdlihs un Sprukts soļa attālumā līdz sezonas beigām vakar
  • Kuldas klubam zaudējums otrajā pagarinājumā 2014. g. 5. aprīlis

Ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Somijas izlases uzbrucējs Anti Pilstrēms, bet pa reizei precīzi meta Antons Sļepiševs un Tomāšs Zaborskis.

25 gadus vecais Kulda rezultatīvi asistēja otro vārtu guvumā, kad 46. minūtē rezultātu 2:0 panāca Sļepiševs.

Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 23 minūtes un 50 sekundes, kas bija otrs ilgākais laiks komandā. Viņš metienus pa vārtiem neveica, bloķēja četrus pretinieku metienus, lika lietā vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Rezultāts sērijā ir 2-1 «Metallurg» komandas labā. Sērijas ceturtā spēle Ufā paredzēta trešdien.

Tikmēr Rietumu konferences finālā Prāgas «Lev» komanda ir vadībā 3-0 pret Latvijas izlases kandidātu Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv».

Austrumu konferences pusfinālā «Salavat Julejev» sērijā līdz četrām uzvarām 4-2 pieveica Kazahstānas klubu Astanas «Baris», bet «Metallurg» 4-0 apspēlēja Novosibirskas «Sibirj».

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa