05.12.2013. 17:34
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas "Salavat Julajev" savā laukumā pārspēja Omskas "Avangard" (3:2). Citā mačā bez latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa palīdzības Čeļabinskas "Traktor" savās mājās piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist" komandai (2:3).

Baškortostānas galvaspilsētā Ufā pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, kurā veiksmīgāki bija mājinieki (1:0). Otrajā periodā iniciatīvu savās rokās ņēma viesi no Sibīrijas, tomēr rezultāts saglabājās nemainīgs. Trešā perioda vidū pēc mūsu Kuldas piespēles vārtus guva ufiešu uzbrucējs Dmitrijs Makarovs (2:0), taču 56. minūtē omskieši iemeta divas savas ripas un izlīdzināja rezultātu. Šķita, ka pamatlaikā uzvarētājs netiks noskaidrots, taču minūti pirms beigām ufiešu soms Anti Pilstrēms pamanījās gūt uzvaras vārtus (3:2).

Šajā mačā Artūrs Kulda laukumā bija 18:38 minūtes (otrais lielākais spēles laiks komandā). Mūsu aizsargs vienreiz rezultatīvi piespēlēja, saņēma divu minūšu noraidījumu, kā arī 3 reizes bloķēja pretinieku metienus un izpildīja 4 spēka paņēmienus. Ufas komanda tagad 34 spēlēs izcīnījusi 62 punktus un Austrumu konferencē pakāpjas uz 3. pozīciju.

Urālu derbijā Čeļabinskā pirmā trešdaļa noslēdzās nerezultatīvi, bet spēles otrajā nogrieznī komandas apmainījās ar panākumiem (1:1). Noslēguma perioda sākumā "Traktor" atkal izvirzījās vadībā, tomēr pēc nepilnām sešām minūtēm atkal iestājās līdzsvars (2:2). Papildlaikā vārtsargi bija labāki, bet pēcspēles metienos veiksme uzsmaidīja "Avtomobilist" vienībai. Lauris Dārziņš šim mačam nebija pieteikts.

Savukārt tikmēr Magņitogorskas "Metallurg" mača 26. minūtē bija dziļā bedrē (0:4), tomēr trešajā periodā dzēsa trīs vārtu deficītu, bet papildlaikā pārspēja Hantimansijskas "Yugra" vienību (5:4).

Izmantotie resursi:khl.ru

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301