17.01.2013. 20:36
KHL regulārā čempionāta mačā šovakar panākumu svinēja Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas «Sibirj» komanda, kas viesos ar 3:1 pieveica Minskas «Dinamo».

Latvijas izlases aizsargs 32 sekundes līdz spēles beigām asistēja Junasam Enlundam, kurš ieraidīja ripu tukšos vārtos, uzstādot mača galarezultātu. Kopumā šajā spēlē Kulda laukumā pavadīja nepilnas 15 minūtes, izdarīja divus metienus un nopelnīja četras soda minūtes.

Uzvarētāju lavā vārtus guva arī Jori Lehtera un Aleksejs Kopeikins, bet mājiniekiem vienīgo precīzo metienu izdarīja Džefs Plets, kurš spēles izskaņā par sitienu ar nūju pretiniekam saņēma noraidījumu līdz mača beigām.

Kulda šosezon 41 spēlē ir guvis septiņus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 49 soda minūtes.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sibirj» ar 65 punktiem 41 mačā ieņem septīto vietu, par sešiem punktiem apsteidzot devītajā vietā esošo Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas «Jugra».

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933