06.09.2014. 20:46
Pirmo uzvaru jaunajā Kontinentālās hokeja līgas sezonā izcīnīja Ufas "Salavat Yulaev", kas savā laukumā ar rezultātu 6:1 sagrāva Podoļskas "Vityaz". Citā mačā Jaroslavļas 'Lokomotiv" ar 2:3 zaudēja debitantei Helsinku "Jokerit".

Ufas "Salavat Yulaev" astotajā minūtē ielaida vārtus (0:1), tomēr jau līdz trešdaļas beigām bija vadībā ar 2:1 un pēdējā trešdaļā pievienoja vēl četrus vārtus (6:1). Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda asistēja pēdējā vārtu guvumā, kad Dmitrijs Makarovs pamatlaika pēdējā minūtē pēc Kuldas piespēles pielaboja ripu un panāca 6:1.

Kulda kopā ar Aleksandru Kutuzovu darbojās otrajā aizsargu pārī, un viņi tika pie lielākajiem spēles laikiem komandā. Kulda laukumā bija 23 minūtes un 44 sekundes, bet Kutuzovs no viņa atpalika par 11 sekundēm. Tāpat Kulda izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja septiņus pretinieku metienus (komanda kopumā bloķēja 15) un izdarīja vienu spēka paņēmienu. "Salavat Yulaev" sezonas pirmajā spēlē priekšpēdējā sekundē zaudēja Astanas "Barys" (4:5).

Citā spēlē gandrīz desmit tūkstošu skatītāju klātbūtnē pirmo uzvaru izcīnīja līgas jaunpienācēja Helsinku "Jokerit", kas ar 3:2 pieveica Jaroslavļas "Lokomotiv". Jānis Sprukts viesu rindās laukumā bija 12 minūtes un divas sekundes un darbojās trešajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Džefu Pletu un Kirilu Kapustinu. Sprukts izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja sešos no 13 iemetieniem (46.2%) un izprovocēja vienu noraidījumu.

"Lokomotiv" uz Rīgu dosies ar diviem zaudējumiem azotē – pirmajā mačā Jaroslavļas komanda ar 3:5 piekāpās Sanktpēterburgas SKA.