29.11.2017. 21:19

“Kunlun Red Star” hokejisti Maskavā ieradušies ar septiņu zaudējumu sēriju, kas Austrumu konferences kopvērtējumā lika atkrist jau uz 11. pozīciju. Arī mačā pret CSKA sākums Pekinas klubam bija neveiksmīgs, jo jau septītajā minūtē Džefs Plets vadībā izvirzīja armijniekus (1:0). Pirmās trešdaļas devītajā minūtē “Kunlun Red Star” pirmo reizi mačā palika skaitliskajā mazākumā, divas soda minūtes par ripas izmešanu nopelnot Artūram Kuldam. Skaitliskajā mazākumā viesiem izdevās izturēt, taču 13. minūtē Sergejs Šumakovs guva vārtus "Mika Indraša stilā", ar nūjas lāpstiņu "ienesot" ripu vārtos, laukuma saimnieku pārsvaru dubultojot (2:0). Magnusu Helbergu “Kunlun Red Star”vārtos pēc otriem zaudētajiem vārtiem nomainīja Aleksandrs Skrinņiks.

Spēles otrajā trešdaļā “Kunlun Red Star” izdevās vienus vārtus atgūt, macā 26. minūtē izceļoties Žilbēram Brulē (2:1). Līdz otrajam pārtraukumam viesiem nācās trīs reizes cīnīties skaitliskajā mazākumā, taču vārtus izdevās nosargāt. Trešā perioda sākumā viesu sastāvā atkal sekoja noraidījums un šoreiz laukuma saimnieki vairākumu izmantoja, 3:1 panākot Romānam Ļubimovam. Trešajā periodā “Kunlun Red Star” neizmantoja divus noraidījumus pretinieku sastāvā, pēdējās divas ar pusi minūtes spēleja sešatā, taču lauzt cīņas gaitu nespēja, piedzīvojot desmito zaudējumu pēc kārtas.

Artūrs Kulda spēlēja “Kunlun Red Star” otrajā maiņā, laukumā pavadīja 22 minūtes un 14 sekundes (trešais ilgākais laiks komandā), nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja trīs pretinieku metienus, kā arī izdarīja trīs spēka paņemenus.

Līgas pārliecinoša līdervienība Sanktpēterburgas SKA savā laukumā uzņēma Omskas “Avangard”. Lai gan Omskas vienība ieņem otro vietu Austrumu konferencē, abas komandas kopvērtējumā šķir 35 punkti.Rezultātu spēles septītajā minūtē atklāja “Avangard”, kad vārtu priekšā nūju veksmīgi pielika Maksims Čudinovs, kurš sezonas sākumā vēl spēlēja SKA rindās, panākot 0:1. SKA atspēlējās desmit minūtes vēlāk, kad skaitliskā vairākuma izspēle noslēdzās ar Sergeja Plotņikova metienu, kuram asistēja Vadims Šipačovs un Iļja Kovaļčuks (1:1). Otrajā trešdaļā Oļega Znaroka vadītā komanda pievienoja vēl divus vārtus, precīzi metot Vladislavam Gavrikovam un Vjačeslavam Voinovam (3:1).

Spēles trešajā periodā SKA sastāvā bija trīs noraidījumi pēc kārtas, turklāt vienu brīdi mājiniekiem nācās aizsargāties trijatā, taču viesi savas iespējas neizmantoja. Savukārt, spēlējot vienādos sastāvos, “Avangard” guva vārtus, trešdaļas vidū no neērta satvēriena rezultatīvi metot Iļjam Mihejevam (3:2). Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām SKA atkal palika skaitliskajā mazākumā un atkal to izdevās izturēt. Arī galotnē omskieši glābties nespēja, Sanktpēterburgas klubam izcīnot 34 uzvaru 37 aizvadītajās spēlēs, savu kontu palielinot līdz 99 punktiem.

Citās trešdienas spēlēs Jaroslavļas “Lokomotiv” savā laukumā ar 5:0 sakāvara Astanas “Barys”. Jaroslavļas klubs jau mača 15. minūtē atradās vadībā ar 3:0, bet otrās trešdaļas sākumā Daniils Apaļkovs pievienoja vēl divus vārtus, panākot 5:0. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti.

Helsinku “Jokerit” savā laukumā mačā pret Habarovskas “Amur” visā spēles garumā nācās atspēlēties (0:1, 1:3, 3:4). Laukuma saimnieki uzbruka visu trešo trešdaļu (metienu attiecība pamatlaika pēdējā nogrieznī 16:1 par labu somu klubam) un izglābties izdevās tikai tikai četras sekundes pirms pamatlaika beigām, kad mērķi sasniedza Anti Pilstrēma raidījums (4:4). Tomēr “Amur” aizbrauca no Somijas galvaspilsētas ar uzvaru, 13 sekundes pirms pagarinājuma beigām izšķirošos vārtus gūstot Aleksandram Frolovam (4:5).

Austrumu konferences līervienība Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā nespēja gūt vārtus mačā pret Ufas “Salavat Yulaev”, piekāpjoties ar 0:1. Izšķirošos vārtus Ufas komandas labā otrās trešdaļas sākumā guva Antons Burdasovs, bet “sauso” spēli vārtos aizvadīja Bens Skrivenss.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301