12.01.2015. 19:14
Latvijas hokejists Arturs Kulda pirmdien nospēlēja vairāk nekā 25 minūtes, palīdzot Ufas «Salavat Julajev» komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē.

• Kuldam rezultatīva piespēle, «Salavat Julajev» nenosargā 3 vārtu pārsvaru 2015. g. 5. janvāris

«Salavat Julajev» savā laukumā ar 5:3 uzvarēja Kazaņas «Ak Bars». Kulda spēlēja 25 minūtes un 19 sekundes, kas bija lielākais laiks starp visiem laukuma spēlētājiem.

Latvijas aizsargs rezultativitātes punktus nenopelnīja, pa vārtiem nemeta, spēles beigās nopelnīja divas soda minūtes par rupjību, jo saķērās ar Šeldonu Brukbenku, kā arī bloķēja trīs metienus un izdarīja divus spēka paņēmienus.

«Salavat Julajev» labā divus vārtus guva Aleksandrs Kutuzovs. Ufas komanda izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas un 22. panākumu 45 šosezon aizvadītās spēlēs. Ar 69 punktiem «Salavat Julajev» ieņem 4. vietu Austrumu konferencē.

Vēl vienā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Astanas «Baris» savā laukumā ar 2:3 zaudēja Gagarina kausa īpašniekiem Magņitogorskas «Metallurg». Bārtulis nospēlēja 15 minūtes un 25 sekundes, pa vārtiem nemeta, bet bloķēja trīs pretinieku metienus.

«Baris» pārtrūka trīs uzvarētu spēļu sērija. cieta Ar 21 uzvaru 46 spēlēs un 66 punktiem Kazahstānas komanda ieņem 6. vietu Austrumu konferencē.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801