01.11.2013. 17:18
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas "Salavat Julajev" izbraukumā piekāpās Austrumu konferences topklubam Astanas "Barys" (2:3).

Kazahstānas galvaspilsētā Astanā mājinieki pirmajā periodā dominēja un ieguva divu vārtu pārsvaru (2:0). Otrajā trešdaļā aktīvāki bija viesi no Baškortostānas galvaspilsētas. Mača otrajā nogrieznī ufiešiem bija vajadzīgas nepilnas piecas minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu (2:2).

Noslēguma perioda sākumā Astanas amerikāņu snaiperis Brendons Bočenskis guva savu otros vārtus šajā mačā un izvirzīja kazahu vienību vadībā (3:2). Turpinājumā ritēja līdzīga cīņa, uz perioda beigām viesi gan sasparojās, tomēr rezultāts nemainījās.

Šajā mačā Artūrs Kulda laukumā bija 22:44 minūtes (lielākais rādītājs komandā) un izpildīja divus metienu pa vārtiem. "Salavat Julajev" saglabā ceturto vietu Austrumu konferencē, bet "Barys" pakāpjas uz pirmo pozīciju.

---

Tikmēr dienas pirmajā mačā Sibīrijas metropolē Omskā vietējais "Avangard" otrā perioda vidū ieguva četru vārtu handikapu un turpinājumā spēja noturēt vajadzīgo pārsvaru (4:2), neveiksmju vajātais Ņižņekamskas "Neftehimik" pēdējās piecpadsmit spēlēs piedzīvojis trīspadsmit zaudējumus.

Rietumsibīrijas pilsētā Hantimansijskā vietējā "Yugra" papildlaikā piekāpās Čeļabinskas "Traktor" (3:4). Čeļabinskiešu vienības latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš savainojuma dēļ nav kopā ar komandu šajā izbraukuma tūrē, kas noslēdzas šodien.

Izmantotie resursi:khl.ru