01.12.2017. 20:48

Pekinas „Kunlun RS” ar 1:2 piekāpās Podoļskas „Vityaz”. Artūrs Kulda uzsāka spēli starta pieciniekā, laukuma pavadot 24:26 minūtes, šajā laikā atzīmējoties ar vienu metienu pa vārtiem un vienu bloķētu metienu. Šī bija 29. spēle Artūram šosezon, pagaidām aizsargs nav guvis vārtus, viņa kontā ir trīs piespēles, 15 soda minūtes un negatīva lietderība -2. Viens no spēles tiesnešiem bija Andris Ansons.

Šīs bija devītais zaudējums pēc kārtas Maika Kīnena trenētajai komandai – novembrī „Kunlun” piedzīvojusi astoņas neveiksmes astoņos mačos, komanda izkrita no „play-off” zonas, bet pats Kīnens vairs neapvieno ģenerālmenedžera un galvenā trenera pienākumus, koncentrējoties tikai uz trenēšanu.

Citā mačā tikās Maskavas CSKA un Habarovskas „Amur”, kas pēdējā mača daudziem negaidīti izbraukumā uzvarēja Helsinku „Jokerit”. Otrais brīnums pēc kārtas šovakar nenotika, un komanda no Tālajiem Austrumiem piedzīvoja sakāvi ar 0:4.

Rītdien KHL notiks sešas spēles, tajā starpā „Helsinki Ice Challenge” – mačs Somijas galvaspilsētā starp „Jokerit” un Sanktpēterburgas SKA notiks zem klajas debess. Šosezon paredzēts, ka tāda spēle notiks arī Rīgā 20. janvārī.

Izmantotie avoti:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...