05.02.2017. 17:16

Helsinku "Jokerit" vadībā izvirzījās ceturtajā minūtē, kad pēc piespēles no kreisās malas izveicīgākais vārtu priekšā bija Rope Tālaja. Lai gan otrās trešdaļas ievadā laukuma saimnieki panāca izlīdzinājumu, pēdējais vārds piederēja somiem.

Pusotru minūti līdz pēdējam pārtraukumam Ville Lajunens meta tūdaļ pēc partnera uzvarētā iemetiena un atjaunoja Helsinku "Jokerit" vadību, bet pārsvaru dubultoja Sakari Salminens, kurš realizēja vairākumu – 3:1.

Artūrs Kulda bija pieteikts uzvarētāju ceturtajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja 13:40 minūtes. Viņš bija laukumā vienīgajos ielaistajos vārtos, kad tika izdarīts metiens no zilās līnijas, tādējādi nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1. Tāpat Kuldam divi spēka paņēmieni un pret viņu vienu reizi tika pārkāpti noteikumi.

Helsinku "Jokerit" trīs spēļu izbraukumā izcīnīja visus deviņus punktus, turklāt ielaida tikai četrus vārtus, un komanda turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas mačos. Somijas vienība ar 91 punktu ieņem 7. vietu Rietumu konferencē, bet "Sochi", kam ir par sešiem punktiem mazāk, ir arī divi mači rezervē.

Tiesa, Sočus gaida nopietns pārbaudījums, jo jāspēlē pret Maskavas CSKA, Sanktpēterburgas SKA un Ņižņijnovgorodas "Torpedo". Ja tiks zaudēti punkti, liktenis būs Helsinku "Jokerit" rokās. Vienādā punktu skaita gadījumā priekšroka būs "Sochi", pateicoties vairāk pamatlaikā izcīnītajām uzvarām.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa