10.11.2014. 19:00
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, tādējādi palīdzot viņa pārstāvētajai Ufas Salavat Julajev savā laukumā ar 6:2 (2:0, 3:0, 1:2) sagraut līgas pastarīti Soči.

Līdz spēles 26.minūtei Salavat Julajev komanda bija izvirzījusies vadībā jau ar 4:0, bet piektos vārtus un savus otros mačā 30.minūtē guva Aleksejs Kaigorodovs, kuram rezultatīvi piespēlēja arī Kulda. Trešās trešdaļas sākumā Salavat Julajev vienība guva arī savus sestos vārtus, taču turpmāko trīs ar pusi minūšu laikā Soči iemeta divas ripas, panākot 2:6, ar šādu pašu rezultātu noslēdzoties visai spēlei.

Šī Salavat Julajev bija otrā uzvara pēdējos trīs mačos.

Kulda šoreiz uz ledus pavadīja 15 minūtes un 58 sekundes, rezultatīvi asistējot komandas piekto vārtu guvumā un bloķējot vienu pretinieka mesto ripu.

Kulda šīs sezonas 13 spēlēs guvis vienus vārtus un iekrājis divas rezultatīvas piespēles.

Austrumu konferences kopvērtējumā Salavat Julajev ar 43 punktiem 27 mačos ieņem piekto vietu, atpaliekot no pirmajā vietā esošās Magņitogorskas Metallurg par 16 punktiem. Tikmēr Soči komanda ar 27 punktiem 24 spēlēs atrodas Rietumu konferences pirmspēdējā - trīspadsmitajā - vietā, esot priekšā Latvijas vienībai Rīgas Dinamo par vienu punktu. Turklāt līgas jaunpienācēja aizvadījusi par trim spēlēm mazāk.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161