04.09.2014. 19:16
Ielaižot vārtus pamatlaika pēdējā sekundē, ar zaudējumu jauno Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu ceturtdien iesāka Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas Salavat Julajev komanda, kas ar rezultātu 4:5 (0:3, 4:0, 0:2) izbraukumā piekāpās Kazahstānas vienībai Astanas Baris.

Spēles pirmajās astoņās ar pusi minūtēs Baris komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:0, tomēr otrajā ceturtdaļā ar hat-trick izcēlās soms Anti Pilstrēms, ļaujot Salavat Julajev jau pārņemt vadību ar 4:3. Izšķirošās trešdaļas ievadā Baris panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru līdz ar fināla sirēnu, spēlējot vairākumā, panāca Naidžels Douss, kuram tas arī bija trešais vārtu guvums cīņā. Tāpat šajā mačā Douss arī tika pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 55 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks savā komandā, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem un diviem metieniem pa vārtiem.