26.01.2015. 18:49
Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas Salavat Julajev pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pieveica spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību, tādējādi pārtraucot tās astoņu uzvaru sēriju.

Dueļa rezultātu 17.minūtē atklāja Deniss Tolpenko, bet mača viducī 2:0 panāca soms Anti Pīlstrems. Tiesa, noslēdzošā perioda 30.sekundē Dmitrijs Kaļiņins vienus vārtus par labu Sanktpēterburgas klubam atguva. Pēc vairāk nekā desmit minūtēm Aleksandrs Mereskins gan divu vārtu pārsvaru atjaunoja, bet pamatlaika izskaņā SKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas cerētos augļus nenesa.

Kulda, kurš laukumā atgriezās pēc vienas spēles izlaišanas, šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 14 sekundes, pa to laiku veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot divas soda minūtes par sitienu pretiniekam ar nūju. Tāpat Latvijas hokejists savā rēķinā ierakstīja pa diviem bloķētiem metieniem un spēka paņēmieniem.

Salavat Julajev šī ir trešā uzvara pēdējo četru maču laikā.

Šis bija pirmais KHL mačs pēc iepriekšējās nedēļas nogalē aizvadītās Zvaigžņu spēles.

Ar 50 spēlēs izcīnītiem 77 punktiem Salavat Julajev nostiprinājušies Austrumu konferences piektajā vietā, kamēr SKA ar 108 punktiem ir Rietumu konferences otrajā pozīcijā, neizmantojot iespēju panākt līgas līderus Maskavas CSKA.