18.03.2014. 17:24
Par pēdējo klubu, kas sasniedzis KHL Gagarina kausa izcīņas otro kārtu, otrdien kļuva Latvijas hokeja izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais Ufas Salavat Julaev, izšķirošajā mačā ar 2:1 uzveicot Latvijas hokeja speciālista Pētera Skudras vadītos Ņižņijnovgorodas Torpedo. Tādējādi pirmās kārtas sērijā ar 4-3 triumfēja Ufa, sasniedzot Austrumu konferences pusfinālu.

Par spīti iespaidīgam pārsvaram, viesi Torpedo mača pirmajā trešdaļā vārtus gūst nespēja. Tikmēr otrā perioda ievadā divus vairākumus piecu minūšu laikā realizēja Salvat Julaev, izceļoties Igoram Mirnovam un Sergejam Zinovjevam. Spēles 35.minūtē Torpedo uzbrucējs Deniss Paršins nespēja realizēt piešķirto soda metienu, taču nepilnas divas minūtes vēlāk ar rezultatīvu piespēli palīdzēja vārtus gūt Sergejam Bernackim - 1:2. Trešajā periodā turpinājās izteikta Torpedo dominance, tomēr nelīdzēja pat vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju pēdējās minūtēs.

Kulda izšķirošajā mačā uz ledus pabija 27 minūtes un 48 sekundes (ilgākais laiks komandā), izceļoties ar diviem metieniem un trim spēka paņēmieniem, kā arī bloķēja divus pretinieku raidījumus.

Tādējādi kļuvuši zināmi visi otrās kārtas pāri. Rietumos Sanktpēterburgas SKA tiksies ar Jaroslavļas Lokomotiv, bet Prāgas Lev eksaminēs Doņeckas Donbass. Austrumos Magņitogorskas Metallurg spēlēs pret Novosibirskas Sibirj, bet Astanas Baris pretinieki būs ufieši.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801