16.01.2014. 17:18
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais "Salavat Yulajev" viesos izlaida uzvaru pret Čeļabinskas "Traktor" (3:5), bet tikmēr latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa "Donbass" izbraukumā piekāpās Hantimansijskas "Yugra" vienībai (1:3).

Čeļabinskas mača pirmajā periodā bija līdzīga cīņa, un arī uz tablo bija līdzsvars (1:1). Otrajā periodā aktīvāki bija viesi no Baškortostānas galvaspilsētas. Līdz mača vidum ufieši ieguva divu vārtu pārsvaru (1:3), ko pēc pāris minūtēm čeļabinskieši gan samazināja līdz minimumam. Trešajā periodā iniciatīvu savās rokās ņēma mājinieki un divpadsmit minūšu laikā svaru kausus nosvēra sev par labu (4:3). Pēdējā minūtē punktu pielika raidījums Ufas komandas tukšajos vārtos.

Šajā spēlē Artūrs Kulda laukumā bija 17:39 minūtes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja 4 spēka paņēmienus, kā arī saņēma divu minūšu noraidījumu. Ufas vienība saglabā ceturto pozīciju Austrumu konferencē, bet Čeļabinskas komanda tur nostiprinās astotajā vietā.

Hantimansijskas mača pirmajā periodā vairāk uzbruka viesi no Doņeckas, bet vārtus guva tika mājinieki (1:0). Līdzīga aina bija vērojama arī otrajā periodā, šoreiz vārtu birums bija bagātīgāks un atkal par labu vietējiem (3:1). Noslēguma periodā bija līdzvērtīga spēkošanās, kas nodrošināja uzvaru sibīriešiem.

Šajā spēlē Oskars Bārtulis laukumā bija 17:00 minūtes, kuru laikā izpildīja 2 metienus pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu. Ukrainas klubs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, bet Rietumsibīrijas vienība ir uz vienpadsmitā pakāpiena austrumos.

No šodienas citiem mačiem var izcelt līgas debitantu Zagrebas "Medvescak" uzvaru Astanā pret līgas rezultatīvāko vienību "Barys" (3:1) - tur uzvaras vārtus guva bijušais rīdzinieks Mets Elisons.

Izmantotie resursi:khl.ru

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131