19.05.2014. 11:18

Kulda abus vārtus guva otrajā trešdaļā. Vispirms viņš tās septītajā minūtē panāca 2:0 savas komandas labā, bet divas minūtes pirms trešdaļas beigām izvirzīja «Oil Kings» vadībā ar 3:2, tādējādi gūstot uzvaras vārtus. Ar rezultatīvu piespēli uzbrucējs piedalījās vienības pirmajos gūtajos vārtos pirmās trešdaļas vidū.

Maču Kulda noslēdza ar divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +2, kļūstot par spēles spožāko zvaigzni.

«Sajūta ir lieliska, jo lielākajai daļai spēlētāju iespēja spēlēt šādā turnīrā paveras tikai reizi,» savas izjūtas pēc mača komentēja Kulda. «Ļoti svarīgi bija gūt vārtus ātri pēc tam, kad pretinieki guva savus pirmos, jo tādējādi uzreiz atguvām pārliecību par sevi.»

Memoriālajā kausā sacenšas visu trīs Kanādas hokeja līgā (CHL) ietilpstošo līgu čempioni, kā arī turnīra saimnieki. Pirms tam pirmajā spēlē sestdien «Oil Kings» ar rezultātu 2:5 zaudēja Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) čempioniem Valdoras «Foreurs», bet otrdien gaidāms mačs pret OHL čempioniem Gvelfas «Storm».

Pēc viena apļa turnīra tā uzvarētāji automātiski iekļūs finālā, otrās vietas ieguvēja kvalificēsies pusfinālam, bet pārējās divas komandas savstarpējā cīņā noskaidros otru sacensību pusfinālisti.

Kā ziņots, «Oil Kings» komanda pagājušās nedēļas sākumā triumfēja WHL, finālsērijā ar 4-3 pārspēja pērnā gada līgas čempionus Portlendas «Winterhawks».

Regulārajā turnīrā Kulda 66 mačos guva 30 vārtus un izpildīja 30 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā viņš 21 cīņā savāca desmit vārtus un 12 rezultatīvas piespēles, kas deva desmito vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Līgas finālu «Oil Kings» komanda sasniedza trešo gadu pēc kārtas un tajā jau trešo reizi pēc kārtas cīnījās ar «Winterhawks», kam pērn Edmontonas klubs finālsērijā piekāpās ar 2-4.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga