21.03.2014. 15:44

Sērijas pirmajā mačā «Salavat Julajev» viesos ar 3:2 papildlaikā pieveica Astanas «Baris», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Kulda laukumā pavadīja nepilnas 27 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks abās komandās, izdarīja vienu metienu, veica četrus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Spēles rezultātu jau 3. minūtē atklāja «Baris» amerikāņu aizsargs Maiks Landins, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Dmitrijs Makarovs vairākumā panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda 3. minūtē Aleksejs Kaigorodovs izvirzīja vadībā «Salavat Julajev» komandu, tomēr trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Nikolajs Antropovs panāca neizšķirtu 2:2.

Uzvaras vārtus Ufas kluba labā jau papildlaika 77. sekundē guva Ņikita Filatovs.

Sērijas otrais mačs risināsies sestdien Astanā, bet trešais un ceturtais mačs paredzēti pirmdien un otrdien Ufā