22.02.2015. 16:26
Latvijas aizsargs Artūrs Kulda svētdien pamanījās gūt divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Ufas «Salavat Julajev» vienībai ar rezultātu 4:1 (0:0, 3:1, 1:0) savā laukumā pieveikt Novokuzņeckas «Metallurg».

• Dzīvā reportāža: Rīgas «Dinamo» - Minskas «Dinamo» šodien

Kulda guva pēdējos divus vārtus mačā - 33.minūtē panāca 3:1, bet 48.minūtē arī uzstādīja cīņas gala rezultātu.

Vēl pa vieniem vārtiem uzvarētājiem guva soms Tēmu Hartikainens un Andrejs Zubarevs.

Kulda ar gūtajiem vārtiem KHL mačos nebija izcēlies kopš 1.decembra, bet kopā viņa kontā šosezon 44 spēlēs tagad ir četri vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Aizvadītajā mačā Kulda laukumā pavadīja 21 minūti un 27 sekundes, atzīmējoties ar trim metieniem pa vārtiem. Aizsargs izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Šī «Salavat Julajev» komandai bija vien otrā uzvara pēdējās deviņās spēlēs.

Citā mačā svētdien panākumu izcīnīja arī aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas vienība Astanas «Baris», kas ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pieveica Novosibirskas «Sibirj» hokejistus. Vienīgos vārtus 56.minūtē guva naturalizētais kanādietis Kevins Dalmens.

Bārtulis nospēlēja 15 minūtes un 21 sekundi, bet «Baris» izcīnīja ceturto panākumu pēc kārtas.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Baris» ar 90 punktiem 59 spēlēs ir garantējusi piekto vietu un Gagarina kausa pirmajā kārtā sacentīsies ar Omskas «Avangard», bet «Salavat Julajev» ar 83 punktiem atrodas septītajā pozīcijā un arī jau garantējusi dalību Gagarina kausā.