22.12.2017. 16:02

“Kunlun Red Star” vienībai mačs savā laukumā ar Čerepovecas “Severstal” sākās neveiksmīgi. Jau cīņas 20. sekundē noraidījumu izpelnījās bijušais Rīgas dinamietis Lūkass Lesio, un viesi skaitlisko vairākumu izmantoja, precīzi metot Daniilam Vovčenko (0:1). Pirmās trešdaļas turpinājumā “Kunlun Red Star” nopelnīja vēl divus noraidījumus, savukārt “Severstal” skaitliskajā mazākumā palika vienu reizi, taču rezultāts nemainījās.

Spēles otrās trešdaļas ievadā “Kunlun Red Star” panāca izlīdzinājumu, kad pēc viesu spēlētāja kļūdas vidējā zonā ripu pārtvēra Jāko Risanens, iegāja zonā un ar precīzu metienu vārtu tālajā stūrī panāca 1:1. Trešajā periodā ritēja līdzīga cīņa, komandām ik pa laikam cīnoties nevienādos sastāvos. Spēles 53. minūtē uz noraidīto soliņa devās arī Kulda. Pamatlaika izskaņā “Kunlun Red Star” spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču pēdējās sekundēs uzvaru varēja izraut “Severstal”, vienatnē pret vārtsargu Magnusu Helberju izskrienot Dmitrijam Kagarļickim, taču rezultāts palika nemainīgs.

Pagarinājumā uzvaru izrāva “Kunlun Red Star”, un uzvaras vārtus guva tieši Artūrs Kulda. Latviešu leģionāra metiens no zilās līnijas nodrošināja Ķīnas klubam uzvaru (2:1), gūstot savus pirmos vārtus sezonā. Vēl Latvijas izlases aizsarga kontā šajā sezonā ir trīs rezultatīvas piespēles.

Artūrs Kulda spēlēja “Kunlun Red Star” otrajā maiņā, laukumā pavadīja 18 minūtes un 59 sekundes, guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

“Kunlun Red Star” izcīnīja 15. uzvaru sezonā, un klubs ar 51 punktu ieņem 11. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...