08.03.2015. 12:55
VTB Vienotās līgas spēlē šodien Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais "Nizhny Novgorod" ar 79:72 pārspēja "Astana" basketbolistus.

Pēc pirmā puslaika neliels pārsvars bija Kazahstānas klubam (46:40), bet trešajā ceturtdaļā Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētā komanda ielaida tikai 10 punktus un ieguva vadību (58:56). Pēdējās 10 minūtēs "Nizhny Novgorod" palielināja pārsvaru vēl par pieciem punktiem un uzvarēja izbraukumā ar 79:72.

"Nizhny Novgorod" krietni labāk izmantoja savas iespējas uzbrukumā. Bagatska trenētā komanda meta precīzāk gan no tuvākas (2p. – 23/40 pret 22/54), gan no tālākas (3p. – 7/20 pret 3/16) distances.

Latviešu uzbrucējs Rihards Kuksiks sāka spēli uz "Nizhny Novgorod" rezervistu soliņa, bet kopumā pavadīja laukumā nepilnas 22 minūtes (21:47). Šajā laikā latviešu basketbolists guva 10 punktus (2p. – 2/4, 3p. – 2/6), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja vienu no labākajiem +/- koeficientiem komandā (+13).

"Nizhny Novgorod" tā bija 16. uzvara 22 spēlēs, kas ļāva pakāpties uz dalītu ceturto vietu VTB Vienotās līgas kopvērtējumā. Tāda pati bilance ir arī Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban". "Astana" tikmēr ar 14 neveiksmēm 23 mačos ir 10. vietā 16 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ