28.03.2012. 09:27
Latvijas basketbolista Riharda Kuksija pārstāvētā Spānijas komanda „Valencia Basket” otrdien iekļuva ULEB Eiropas kausa izcīņas pusfinālā.

Ceturtdaļfināla otrajā spēlē „Valencia Basket” savā laukumā ar rezultātu 85:63 (28:11, 16:17, 28:14, 13:21) uzvarēja Podgoricas „Budučnost Voli” no Melnkalnes. Divu spēļu summā Spānijas komanda bija labāka ar 156:138.

Kuksiks šajā mačā laukumā pavadīja četras minūtes un 12 sekundes, kuru laikā punktus neguva, nerealizējot trīs tālmetienus. Aizvadītajā mačā viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un pieļāva vienu kļūdu.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Viktors Klavers, bet pa 11 punktiem sameta Endrjū Džeimss Ogilvijs, Niks Kaners-Medlijs un Vitors Faverani. Savukārt Melnkalnes vienības labā 17 punktus guva Bojans Bubljevičs, kamēr ar 13 punktiem izcēlās Džermeins Andersons.

Atgādinām, ka Eiropas kausa izcīņas pusfinālā otrdien iekļuva arī Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Krievijas komanda Sanktpēterburgas „Spartak”. Otrajā spēlē "Spratak" ar 86:71 (21:18, 23:21, 26:17, 16:15) savā laukumā pieveica Čehijas čempionvienību Nimburkas CEZ, divu spēļu summā uzvarot ar 154:135. Strēlnieks otrajā spēlē palīdzēja ar 19.punktiem.

Pusfinālā „Valencia Basket” spēkosies ar Lietuvas komandu Viļņas „Lietuvos rytas”, bet „Spartak” tiksies ar Maskavas apgabala „Himki”, kas būs finālturnīra rīkotāja..

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161