22.07.2016. 07:55
Motociklu rūpnīcas KTM sacīkšu komanda MotoGP pasaules čempionātā debitēs jau šīs sezonas noslēdzošajā posmā Valensijā, apstiprinājis tās testpilots Mika Kallio.

KTM komanda veikusi testus "Red Bull Ring" sacīkšu trasē Austrijā, kur kopā ar Kallio jauno motociklu testēja arī Tomass Luhti. Šo testu laikā Kallio apstiprināja, ka jau novembrī KTM aizvadīs pirmās sacensības MotoGP, kas būs iesildīšanās pirms 2017. gadā plānotās pilnās sezonas šajā čempionātā.

"Šobrīd esam aptuveni 2 sekundes aplī lēnāki par vadošajiem braucējiem, bet šim brīdim tas nav slikts rādītājs," intervijā portālam "motogp.com" saka Kallio. "Mums aizvien ir laiks, ko strādāt, pirms starta posmā Valensijā."

Testos Kallio bija 2.292 sekundes lēnāks par "Ducati" rūpnīcas pilotu Andreā Doviciozo, kurš sasniedza labāko rezultātu. Somu sportists ir ļoti apmierināts ar šo rezultātu.

"Ikviens komandā var būt gandarīts, ka esam šeit un braucam kopā ar citiem," viņš saka. "Apļu laiki bija labā līmenī. Centāmies trasē sekot citiem un vērojām, kā motocikls uzvedas, un, kur mēs zaudējam laiku, salīdzinot ar viņiem."

KTM komanda rīkojas līdzīgi kā "Suzuki", kas 2014. gada nogalē arī aizvadīja pēdējo MotoGP posmu, pirms 2015. gadā jau veica pilnu sezonu.

KTM rūpnīcas vienības sastāvā 2017. gadā startēs Bredlijs Smits un Pols Espargaro, kuri šobrīd pārstāv "Tech 3 Yamaha" komandu.

Izmantotie resursi:MotoGP™AutosportSolncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties