07.11.2015. 21:49
Latvijas basketbolisti un treneri sestdien, 7. novembrī, sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Valgas un Valkas “Maks&Moorits” (2-4, #6) izbraukumā sameta 96 punktus, taču pēdējā ceturtdaļā zaudēja Tallinas Tehniskās Universitātes komandai “Kalev” (3-3, #4) ar rezultātu 96:104 (29:21, 22:27, 24:25, 21:31).

Jurijs Aleksejevs viesu rindās guva 19 punktus (2p 6/11, 3p 1/4, 1p 4/8) un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Mārtiņš Berķis sameta 13 punktus (2p 2/5, 3p 2/2, 1p 3/4) un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Uzbrucējs Edgars Krūmiņš atzīmējās ar astoņiem punktiem (2p 1/2, 3p 1/1, 1p 3/5), trīs piespēlēm, tehnisko piezīmi un atstāja laukumu ar pieciem pārkāpumiem pēc 15 nospēlētām minūtēm.

Jēkabs Rozītis izcēlās ar 10 punktiem (2p 2/3, 3p 2/2) un trīs atlēkušajām bumbām. Kalvis Krūmiņš pievienoja deviņus punktus, kā arī 12 minūtēs izpelnījās piezīmju normu, bet Kristapa Kanberga rēķinā trīs punkti un divas piespēles.

Ankaras “Turk Telekom” (1-3, #12) izbraukumā uzvarēja “Istanbul Buyuksehir Belediyesi” (0-4, #16) ar rezultātu 84:80 (21:22, 25:27, 16:11, 22:20). Kristaps Valters pēc savainojuma vēl nav atgriezies laukumā.

“Adanaspor” basketbolisti (1-5, #16) pirmās līgas izbraukuma spēlē zaudēja “Sakarya BSB” (5-1, #4) ar rezultātu 81:94. Kaspars Kambala nepiedalījās trešajā spēlē pēc kārtas. Terels Stoglins viesu labā guva 44 punktus.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana