17.01.2016. 19:49
Henriks Kristofersens izcīnījis ceturto uzvaru šīs sezonas piecos notikušajos slaloma disciplīnas posmos.

Pēc kombinācijas un nobrauciena disciplīnām Pasaules Kausa posms Vengenā, Šveicē noslēdzās ar slalomu, kurā šoreiz gan nestartēja Kristaps Zvejnieks.

Pirmajā braucienā neveiksmīgus braucienus aizvadīja vairāki favorīti. Aleksandrs Horošilovs izstājās, bet Marsels Hiršers finišēja tikai 12. vietā. Labāko laiku uzrādīja norvēģis Kristofersens, bet viņam sekoja šīs disciplīnas 2010. gada olimpisko spēļu Vankūverā zelta medaļas ieguvējs Džuljāno Racolli. Trešais palika vācietis Fēlikss Noiroters.

Otrajā braucienā izstājās arī PK kopvērtējuma vicelīderis Hiršers. Par pāris vietām uz augšu pakāpties spēja itālis Stefano Gross, viņam finišā trešā vieta. Interesantākā cīņa valdīja starp Racolli un Kristofersenu. Trases augšdaļu Kristofersens veica labāk nekā Racolli, bet itālis zaudēto atguva vidusdaļā. Pēdējo trases nogriezni līdz finišam lieliski veica jaunais norvēģu supertalants Kristofersens un izcīnīja uzvaru ar 0,30 sekunžu pārsvaru.

Pateicoties Hiršera neveiksmei, kopvērtējumā līderis paliek Svindāls, kurš šodien gan nestartēja. Starp viņiem 15 punkti. Slaloma disciplīnā vadībā ar 480 punktiem ir Kristofersens, bet Hiršers ar 340 punktiem ir otrais.

Tikmēr Flahovā, Austrijā šodien tika aizvadītas sieviešu Pasaules Kausa sacensības milzu slaloma disciplīnā.

Pēc pirmā brauciena vadībā bija slovēniete Anna Dreva, bet 0,04 sekundes sliktāku laiku par līderi uzstādīja vāciete Viktorija Rēbensburga. trijnieku noslēdza Eva Marija Brēma no Austrijas.

Otrajā braucienā Brēmu apsteidza itāliete Frederika Brinjone, bet starp līderēm, pēc ļoti labi veiktās otrās trases, pārliecinošu uzvaru guva Rēbensburga, par 0,94 sekundēm apsteidzot Drevu.

Nākamais Pasaules Kausa posms sievietēm notiks Kortīnā Dampeco (Itālija), kur sportistes sacentīsies ātruma disciplīnās. Tikmēr vīriem nākamais posms pēc nedēļas Kicbīlē, Austrijā, kurā risinās slavenākais PK nobrauciens.

Vieta Braucējs Laiks
1 Henriks Kristofersens 1:37.85
2 Džuljāno Racolli +0.30
3 Stefano Gross +0.68
4 Jenss Bigmarks +0.69
5 Fēliks Noiroters +0.79
6 Aleksis Pinturo +0.91
Vieta Braucēja Laiks
1 Viktorija Rēbensburga 2:29.51
2 Anna Dreva +0.94
3 Frederika Brinjone +0.99
4 Eva Marija Brēma +1.64
5 Stefānija Brunnere +1.74
6 Nadja Fanhini +1.83Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties