15.03.2012. 19:31
Baltijas kausa izcīņas kalnu slēpošanā slaloma sacensībās ceturtdien uzvaras izcīnīja Latvijas sportisti Kristaps Zvejnieks un Ieva Meldere.

Vīriešu elites grupas sacensībās Zvejnieks divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 17,40 sekundes, par 1,08 sekundēm apsteidzot igauni Tenisu Luiku. Paralēli Zvejnieks kļuva arī par Latvijas čempionu.

Trešais palika Kaspars Daugulis, bet viņam sekoja Miks Zvejnieks, kurš līdz ar to ieņēma trešo vietu Latvijas čempionāta ieskaitē.

Līdz ar to Latvijas čempionātā trijās disciplīnās šogad par titulētāko sportistu kļuva K.Zvejnieks, kurš izcīnīja divus zeltus un sudrabu. Pie viena zelta un viena sudraba tika Roberts Rode, bet M.Zvejnieks izcīnīja divas Latvijas čempionāta bronzas godalgas.

Savukārt sievietēm pirmo vietu slalomā izcīnīja jaunā Meldere, kurai uzvaru summā neliedza izcīnīt arī otrajā braucienā sasniegtais trešais laiks. Divu braucienu summā viņa par 0,51 sekundi apsteidza Beāti Bērziņu. Savukārt pie trešās vietas Baltijas kausā tika igauniete Trīna Tobi, bet Latvijas čempionātā bronzu izcīnīja Liene Bondare, kura kopējā ieskaitē bija ceturtā.

Trijās disciplīnās Latvijas čempionāta ieskaitē par titulētāko sportisti kļuva Meldere, kura tika pie diviem zeltiem, bet trīs godalgas izcīnīja vienīgi Bondare, kuras kontā bija viens zelts un divas bronzas.

Gan K.Zvejnieks, gan Meldere slalomā uzvarēja arī junioru ieskaitē.

Kā ziņots, milzu slaloma un slaloma sacensībās nestartēja trešās vietas ieguvēja supergigantā Agnese Āboltiņa, kura devusies uz Norvēģiju, lai kārtotu studijas iespējas šajā valstī.

Šogad Baltijas kausā traumas dēļ nevarēja piedalīties Lelde Gasūna, kura pērn kļuva par trīskārtēju Latvijas čempioni.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa