06.07.2015. 16:10
Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis nepalīdzēs Latvijā šogad gaidāmajā Eiropas čempionāta finālturnīrā, portālu Sportacentrs.com informēja spēlētāja brālis Jānis Porziņģis.

"Kristaps Porziņģis uzaicinājumu spēlēt Latvijas valstsvienībā šoruden gaidāmajā čempionātā uzskata par pagodinājumu, jo īpaši šogad, kad čempionāts notiks Latvijā, tomēr līdz ar iekļūšanu NBA komandā Ņujorkas "Knicks" Kristapa režīms ir pakārtots komandas prasībām. Tā kā komanda ir izstrādājusi striktu plānu sportista fiziskās sagatavotības stiprināšanai, Kristaps diemžēl šogad Latvijas basketbola izlasei klātienē palīdzēt nevarēs," teikts oficiālā paziņojumā.

Pats spēlētājs nožēloja, ka nevarēs piedalīties finālturnīrā: "Ļoti žēl, ka šogad būs jāizlaiž iespēja palīdzēt Latvijas izlasei cīnīties par ceļazīmi uz nākamā gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, taču šobrīd mana prioritāte ir pēc iespējas ātrāk iegūt prasmes un fizisko formu, kādu no manis sagaida komanda. Komandas vadība no manis sagaida labu spēli, tādēļ dara visu, lai es spētu attīstīt savas prasmes komandas interesēs."

"Šobrīd man ir izstrādāta 12 nedēļu gara treniņu programma, kuras izpilde ir būtisks priekšnosacījums manu spēju un prasmju sagatavošanai komandas interesēs," Porziņģis turpināja. "Ticu, ka izlases trenerim šogad izdosies nokomplektēt labāko iespējamo sastāvu un cīnīties par labu vietu čempionātā. Ar interesi sekošu līdzi visām izlases spēlēm un turēšu īkšķus."

"Šis ir Kristapa pirmais gads NBA, tādēļ adaptēšanās un treniņi kopā ar komandu šobrīd ir galvenā prioritātes. Kristaps izsaka lielu pateicību visiem, kas šo dienu laikā ir sekojuši līdzi viņa gaitām, sūtījuši veiksmes vēlējumus un uzmundrinājumus, un cer, ka fani ar sapratni uztvers viņa un komandas lēmumu," paziņojumā noslēgts.

Tas bija grūts lēmums, taču ticu, ka nākotnē tas būs ieguvums gan man, gan Latvijas basketbolam! pic.twitter.com/tda0kvR1Il— Kristaps Porzingis (@kporzee) July 6, 2015MS GYM, SIA Jaunā 16, Jēkabpils, LV-5201
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties