29.12.2017. 15:43

Līdz ar to 33 gadus vecais Kļaviņš kļuvis par trešo LFF prezidenta amata kandidātu. Jau iepriekš savus pieteikumus oficiāli bija iesnieguši Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents un bijušais Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Vadims Ļašenko un Latvijas valstsvienības kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš to izdarīja vakar.

Kļaviņš uz LFF prezidenta amatu kandidēja jau 2016.gada pavasarī, tomēr toreiz viņš balsojumā pārliecinoši piekāpās jau ilgu laiku šajā amatā esošajam Guntim Indriksonam. Iepriekš izskanēja informācija, ka uz LFF prezidenta amatu varētu kandidēt arī bijušais žurnālists un Rīgas "Skonto" kluba direktors Askolds Uldriķis, tomēr šonedēļ kļuva zināms, ka viņš to nedarīs. Potenciālie LFF prezidenta amata kandidāti līdz šī gada 31.decembrim var iesniegt savus pieteikumus.

Indriksons oktobra beigās federācijas valdei nodeva oficiālu iesniegumu, ka 2018.gada 27.aprīlī gaidāmajā kongresā atkāpsies no amata. Viņa iesniegums tika pieņemts, līdz ar to ir skaidrs, ka nākamgad LFF būs jauns vadītājs. Neoficiāli iepriekš izskanēja informācija, ka uz LFF prezidenta amatu varētu kandidēt arī pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), tomēr šādas ziņas nav guvušas apstiprinājumu. Saskaņā ar LFF statūtu 37.pantu prezidenta amata kandidātam, iesniedzot pieteikumu, jāiesniedz rakstisks plāns par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais prezidenta kandidāts uzskata par prioritāriem attiecīgajā periodā.

Nākamo LFF prezidentu ievēlēs biedru kongress. Izvirzītajam prezidenta kandidātam jāatbilst prasībām, kas noteiktas Latvijas Republikas normatīvajos aktos un LFF statūtos, kā arī jāpārvalda valsts valoda atbilstoši augstākā līmeņa pirmajai pakāpei. Indriksons LFF prezidenta amatā ir kopš 1996.gada. Iepriekšējo reizi LFF prezidenta vēlēšanas risinājās pērn aprīlī. Toreiz Indriksona vienīgais konkurents bija kādreizējais organizācijas preses sekretārs Kļaviņš un esošais prezidents saņēma pārliecinoši vairāk balsu.

Izmantotie resursi:LETALatvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties