04.01.2014. 07:00
NBA kluba Losandželosas „Clippers” saspēles vadītājs un viens no līgas labākajiem spēlētājiem Kriss Pols šīs nakts mačā pret Dalasas „Mavericks” guvis pleca savainojumu, kurš viņam liegs pārstāvēt savu komandu aptuveni mēnesi.

Kriss Pols guva savainojumu trešajā ceturtdaļā pēc pretinieku aizsarga Montei Elisa noteikumu pārkāpuma, kad Pols centās izmantot sava komandas biedra Deandrē Džordana aizsegu, taču viņa roka aizķērās starp Elisu un Džordanu, kā rezultātā nepatīkams savainojums.

Pols spēlē vairs neatgriezās, un pēc tās tika paziņots, ka viņam nāksies izlaist no trim līdz piecām nedēļām. „Clippers” šajā spēlē gan uzvarēja ar 119:112, jo teju neapturami bija abi tās garie spēlētāji, proti, Džordanam 25+18, bet Bleikam Grifinam 25+15. Pols pirms savainojuma gūšanas bija sametis 19 punktus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Par NBA labāko saspēles vadītāju uzskatītais Pols ir piedalījies sešos NBA Visu zvaigžņu mačos pēc kārtas un šajā sezonā ir līgas līderis izdarīto rezultatīvo piespēļu ziņā (11,3). Ar viņa palīdzību „Clippers” guvusi 23 uzvaras 35 spēlēs un šobrīd ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Izmantotie resursi:Los Angeles Clippers' Chris Paul out 3-5 weeks...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Mavericks - Clippers
12.02  21.81 
48% 0% 52%  
  Visas spēlesA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties