28.10.2017. 19:50

Abas komandas spēkiem mērojās pirms mēneša, toreiz Magņitogorskā skatītājus iepriecinot ar desmit gūtajiem vārtiem. Tajā spēlē Magņitka mača gaitā izlaida trīs vārtu pārsvaru, taču tomēr spēja izcīnīt uzvaru ar 6:4.

Sočos pagājušās sezonas Gagarina kausa finālistes rindās debitēja uzbrucējs Deniss Kokarevs, kurš pirms dažām dienām tika iemainīts no Ufas „Salavat Yulaev” klubā, kā arī leģendārais aizsargs Kriss Lī, kurš atgriezās Magņitogorskā. Klubam leģendārais 37 gadus vecais spēlētājs, kurš divas reizes izcīnījis Gagarina kausu, noslēdza līgumu līdz sezonas beigām.

Rezultāts spēlē tika atklāts pirmās trešdaļas pašā izskaņā – tikai vienu sekundi pirms perioda beigu signāla Adams Polašeks izvirzīja vadībā „Sochi” (1:0). „Metalurg” vadības grožus pārņēma spēles otrajā trešdaļā, nepilnu sešu minūšu laikā gūstot trīs bezatbildes vārtus, izceļoties Sergejam Mozjakinam, ar gūtajiem vārtiem komandā debitējos Kokarevam, kā arī precīzi metot Oskaram Osalam – 3:1 par labu viesiem, turklāt divi vārti tika gūti skaitliskajā vairākumā. Soču vienība spēlē atgriezās otrās trešdaļas beigās, kad precīzs bija Vadims Homickis, panākot 2:3. Šāds rezultāts saglabājās gandrīz līdz pašam pamatlaika beigām un likās, ka Magņitka aizbraukt no Sočiem ar trim punktiem, taču galotnē piederēja laukuma saimniekiem.

Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām divminūšu noraidījuma saņēma Kokarevs, atstājot „Metallurg” mazākumā un 75 sekundes pirms beigu signāla Aleksejs Cvetkovs panāca 3:3. Savukārt 15 sekundes pirms sirēnas Ivans Laričevs ar metienu no vārtu priekšas nodrošināja „Sochi” uzvaru ar 4:3.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009