03.07.2016. 11:55
Sestdien Jelgavā Zemgales Olimpiskā centra trasē tika aizvadīts Latvijas jauniešu un pieaugušo čempionāts BMX riteņbraukšanā, kā arī «SMScredit.lv BMX čempionāta» 5. posms. Elites vīru grupā par valsts čempionu kļuva «Mītavas kumeļu» sportists Kristens Krīgers.

Karstajā 2. jūlija dienā Jelgavā pulcējās Latvijas BMX saime, lai aizvadītu valsts jauniešu un pieaugušo čempionātu, kā arī «SMScredit.lv BMX čempionāta» piekto posmu. Latvijas čempionāts Zemgales Olimpiskā centra trasē notika B15, B16, junioru meiteņu, junioru puišu un elites vīru grupās.

Vīru elitē, uzvarot visos trijos braucienos, par valsts elites čempionu pirmo reizi karjerā kļuva Jelgavas kluba «Mītavas kumeļi» braucējs Kristens Krīgers. Trenera Ivo Lakuča audzēknis visas dienas garumā demonstrēja pārliecinošu sniegumu, katrā no braucieniem iegūstot drošu vadību. Otrajā vietā ierindojās «Ozolēnu» kluba sportists un Krīgera treniņu biedrs Kristaps Vekša. Tikmēr bronzas medaļa «RRS/ Rīgas Favorīts» braucējam Ansim Uškauram.

Junioru vīru grupā par valsts čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva «Māra Štromberga aģentūras» braucējs Helvijs Babris. No Vecpiebalgas nākušais sportists aiz sevis atstāja smiltenieti Kārli Brikmani un jelgavnieku Emīlu Veškevicu. Meiteņu junioru grupā, uzvarot visos braucienos, čempiones gods «Silvas Ziķeru» braucējai Vinetai Pētersonei. Otro vietu ieguva mājiniece Vanesa Buldinska, bet trešā pozīcija «Tālava/ VBSS» braucējai Leldei Šumai.

B16 konkurencē savu favorīta statusu apliecināja «RRS/ Rīgas Favorīts» sportists Filips Krists Rozītis, kuram zelta godalga. Otrais bija jelgavnieks Roberts Dancis, bet trešais mārupietis Emīls Zadraks. B15 jauniešu grupā spraigā cīņā uzvarēja «Tālava/ VBSS» braucējs Edvards Glāzers, otrais bija «RRS/ Rīgas Favorīts» sportists Reino Liepiņš, bet trešais finālā bija vēl viens rīdzinieks Ralfs Vindelis.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa