02.06.2015. 16:44
Latvijas galvaspilsētas hokeja kluba Rīgas "Dinamo" patlaban vēl risina jautājumus par nākamās sezonas finansējumu dalībai KHL, bet tikmēr Krievijas klubi jau ieplānojuši pārbaudes spēles ar dinamiešiem.

Piemaskavas "Vityaz" vienība šodien publiskoja savu gatavošanās plānu, tostarp no 23. jūlija iecerēta treniņnometne Latvijas viesmīlīgajā pilsētā Jūrmalā, Eiropas Savienības dalībvalstī piemaskavieši sarunājuši arī pārbaudes spēles ar Rīgas "Dinamo" (28. jūlijā un 3. augustā).

Jaroslavļas "Lokomotiv" plāno piedalīties tradicionālajā "Latvijas Dzelzceļa kausa" izcīņā, kas "Arēnā Rīga" varētu risināties 15.-20. augustā. Pārbaudes turnīra vienību sarakstā ir arī Rīgas "Dinamo", Kazaņas "Ak Bars" un Minskas "Dinamo".

Kā jau ziņots, Rīgas "Dinamo" vadība patlaban strādā pie dokumentiem, lai arī turpmāk varēt startēt Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Jūnija pirmajā pusē līgas vadībai jāiesniedz finanšu garantijas par nākamo sezonu. Šajā ģeopolitiskajā situācijā nav viegli garantēt sezonai nepieciešamo budžetu (apmēram 12 miljoni eiro), ko iepriekš lielā mērā veidoja nauda no Krievijas.

Izmanotie resursi:www.hclokomotiv.ruwww.hcvityaz.ruget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties