31.07.2015. 14:56
Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko, visticamāk, kļūs par Krievijas Futbola savienības (RFS) jauno prezidentu, jo viņa vienīgais konkurents, Krievijas Valsts domes vicespīkers Igors Ļebedevs, pavēstījis par kandidatūras atsaukšanu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

"Šodien tikāmies ar Mutko un piedāvājām viens otram atbalstu," aģentūra TASS citē Ļebedeva izteikumus. "Viņš mani atbalstīs RFS izpildkomitejas vēlēšanās, es viņu - prezidenta vēlēšanās. Līdz ar to es vairs nebūšu viņa konkurents."

Vēlēšanas gaidāmas 2.septembrī.

Mutko iepriekš RFS vadījis no 2005. līdz 2009.gadam, bet Ļebedevs nekad nav ieņēmis ar sportu saistītus amatus. Jau 2012.gadā Ļebedevs pretendēja uz federācijas prezidenta amatu, tomēr balsojumā saņēma tikai deviņas balsis.

RFS bez prezidenta ir kopš 31.maija, kad Nikolajs Tolstihs tika atstādināts no amata, jo tiek vainots organizācijas ievešanā parādos.

Tolstihs par RFS prezidentu kļuva 2012.gadā - uzreiz pēc vājā Krievijas izlases snieguma Eiropas čempionātā -, jo no amata atkāpās Sergejs Fursenko.

Kā zināms, RFS šovasar nācās savākt aptuveni 20 miljonus eiro, lai pārtrauktu līgumu ar valstsvienības galveno treneri Fabio Kapello, kurš bija vislabāk apmaksātais speciālists pasaulē.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties