13.04.2015. 16:44
Četri Kontinentālās hokeja līgas kluba Maskavas CSKA spēlētāji – uzbrucēji Aleksandrs Radulovs un Igors Grigorenko un aizsargi Ņikita Zaicevs un Deniss Deņisovs – pievienojušies Krievijas izlasei, vēsta Krievijas Hokeja savienības mājaslapa. Tomēr visi četri hokejisti ieradušies ar virkni savainojumu.

Maskavas CSKA tikai pirms sešām dienām izstājās no Gagarina kausa izcīņas, un Krievijas izlases ārsts Valērijs Koņovs neslēpa, ka visi četri hokejisti nometnē ieradušies ļoti sliktā veselības stāvoklī: "Godīgi sakot, situācija ir ļoti trauksmaina. Katrs no spēlētājiem pie mums ieradās ar veselu traumu buķeti, kuru detaļās neieslīgsim. Tās visas ir fiksējuši klubu ārsti, un viss tiek apstiprināts jau papildus izmeklēšanas gaitā. Šobrīd vienīgi Grigorenko ir kādas izredzes šonedēļ spēlēt pret somiem."

Koņovs izvairījās no jautājuma, vai izlase klubu sezonas dēļ tādējādi nonāk ķīlnieces statusā: "Mums, ārstiem, ir tiesības runāt nevis par hokeja politiku, bet gan medicīnu. Tā, lūk, atkārtošos, ka situācija ar armijniekiem ir ļoti sarežģīta. No tiem savainojumiem, kas spēlētājiem ir pēc smagām izslēgšanas spēlēm, līdz pat pasaules čempionātam ir ļoti grūti atlabt. Izlases medicīniskais personāls izdarīs visu iespējamo, bet mēs diemžēl neesam burvji."

Aleksandrs Radulovs ar 21 (8+13) punktu joprojām ir Gagarina kausa izcīņas rezultatīvākais spēlētājs, savukārt Igors Grigorenko (10+9) noslīdējis uz trešo vietu. Ņikita Zaicevs 16 izslēgšanas spēlēs tika pie deviņiem (1+8) punktiem, bet Deniss Deņisovs sakrāja četrus (1+3) punktus. Tāpat savienības mājaslapā ievietots paziņojums, ka savainojuma dēļ izlases rindas pametis Novokuzņeckas "Metallurg" uzbrucējs Ansels Gaļimovs.

Krievijas hokeja izlases tuvākās rezerves jau aizvadījušas četras pārbaudes spēles Eiropas Izaicinājuma kausa ietvaros, divreiz tiekoties ar Vāciju (3:0, 3:2pm) un Šveici (4:3p, 2:3pm). 16. un 18. aprīlī krievi Eirotūrē viesosies Somijā, bet 24. un 25. aprīlī uzņems Zviedriju. Krievijas hokeja izlase pasaules čempionātā Prāgā spēlēs B apakšgrupā, cīnoties pret Somiju, ASV, Slovākiju, Norvēģiju, Baltkrieviju, Slovēniju un Dāniju.

Izmantotie resursi:ФХР :: Игроки ЦСКА прибыли на сбор в НовогорскФХР :: Сборная поблагодарила Анселя Галимоваget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties